Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 18 Mart 2023

Altcoinler Mar 18, 2023 Yorum Yok

Bitcoin ‘in (BTC) 30.000 doları hedeflemesiyle Bir arada altcoin’lerde Misli yükselişler gözlemlendi, günün en Fazla değer kazanan altcoin’lerini derledik.

BTC‘nin yakın vakitli yeni doruklar yapması, altcoin’lerin yükselişine adeta zemin hazırladı. 19.500 dolardan 27.500 dolar düzeyine yükseliş gösteren “sektörün öncüsü“, şuan için hakimiyeti teslim almış halde. BTC Dominans düzeyinin süratle yükselerek altcoin’leri ezmesine karşın, birçok altcoin bu durumdan sıyrılıp Misli yükselişler gösterdi.

1- Mask Network (MASK)

MASK, aktüel internet olan Web 2.0 ile Web 3.0 ortasında köprü oluşturarak kullanıcıların Twitter ve Facebook üzerinden şifreli iletiler ve kripto Nakit iletebilmelerini sağlayan bir protokoldür. Mask’in temel amacı ise sansüre karşı kullanıcıların internet ve toplumsal medya ağlarındaki özgürlük alanını genişletmek, toplumsal medyada daha Çok gizlilik sağlamaktır.

2- Conflux (CFX)

CFX , kendine ait bir blokzincirini olan Conflux Network projesinin Mahallî kripto Nakit ünitesidir. Prof Of Work Fikir iştiraki sistemine bağlı olan bu proje ise pazarların, toplulukların ve içerik oluşturucuların bağlantı kurmalarına amaçlar. Asya ve batı toplulukları ve ekonomileri ortasında köprü oluşturan CFX, halka açık bir blok zinciridir.

3- dYdX (DYDX)

DYDX, dYdX topluluğunun layer-2 protokolünü yönetmesini amaçlar. DYDX, protokolün ortak denetimini sağlayarak traderların, likidite sağlayıcılarının ve dYdX ortaklarının gelişmiş bir protokolde Birlikte çalışmalarını sunar. DYDX sahipleri, protokolde değişiklik önerme ve oy verme, stake mükafatları kazanma ve süreç fiyatı indirimlerinden yararlanma üzere avantajlara sahip olur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir