Brevan Howard’dan Kripto Bölümüne Atama

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 26, 2023 Yorum Yok

Yatırım firması Brevan Howard’dan gelen İzah kripto kısmına Değerli bir ismin atandığının habercisiydi.

Yatırım firmalarının kripto paralara olan ilgisi piyasa geçtiğimiz ayı devrinin yaralarını sardıkça artıyor. Bu sefer de Brevan Howard’dan kripto departmanına Değerli İsim getirildiğinin haberi geldi.

Brevan Howard, Kripto Operasyonlarının Başına Kevin Hu’yu Getirdi

Brevan Howard Digital tarafından yapılan açıklama, kripto bölümüne eski Dragonfly ortağı olan Kevin Hu’nun kripto kısmının başına geçtiğini belirtti. Hu, firmanın yeni açmış olduğu Abu Dabi ofisinde misyon alacak ve çalışmalarını direkt olarak Brevan Howard Digital CEO’su Gautam Sherma’ya bildirecek.

Kevin Hu daha Evvel kripto teşebbüs fonu olan Dragonfly’da genel ortak ve likit stratejiler lideri olarak misyon aldı. Dragonfly’dan Evvel Hu, BlackRock’ın alternatif yatırım departmanında çalışmalar gerçekleştirmişti. Hu bu çalışmalarının akabinde 2016 yılında dijital varlıklara yönelik araştırma çalışmalarında da misyon aldı.

Brevan Howard Digital CEO’su Sharma mevzu hakkında şunları dedi:

“Önde gelen bir kurumsal dijital varlık yatırım platformu pozisyonumuzu dalda güçlendirmeyi sürdürmek ismine Kevin’ın genişleyen takımımıza katılmasından Dolayı Aka heyecan duyuyoruz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir