Bored Ape Kurucularından, Yeni Bir Öneri

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 09, 2022 Yorum Yok

Bored Ape Yacht Club (BAYC) kurucuları, devam eden NFT telif fiyatı tartışmalarına tahlil üretmek gayesiyle yeni bir teklifte bulundu.

NFT kesimi gelişmeye devam ederken, telif fiyatları hakkında tartışmalar da çoğalıyor. İçerik oluşturucuları ve koleksiyon eserleri hakkında tam manasıyla bir tahlil şimdi üretilemedi. NFT ekosisteminin ziyan görmemesi ve global çapta yayılması için adımlar atan kurumsallar, farklı modelleri deniyor. Magic Eden, OpenSea üzere kuvvetli platformlar mevzuyla ilgili çalışmalara başladı. Telif fiyatları hakkında, Bored Ape tarafından da yeni bir Teklif geldi.

Bored Ape, NFT Ekosistemine Odaklandı

Bored Ape Yacht Club (BAYC) kurucusu, devam eden NFT yaratıcı telif hakları sıkıntılarına ölçülü yaklaşım sergiledi. BAYC, muahedenin ve ortak nokta bulmanın mantıklı olacağını düşünüyor.

BAYC ekibi, yaratıcı telif fiyatlarının ekosistem ismine yararlı olduğunu düşünüyor. Gruba nazaran, bu telif fiyatları yeni sanatkarları ve yaratıcıları kesime çeken Değerli bir Öğe olarak öne çıkıyor.

OpenSea‘nin ataklarına değinen BAYC, Fikir üretmenin ve yaratıcı olmanın gerekliliğini belirtti.

Popüler NFT‘nin grubundan gelen yeni fikirde, Türlü kapsamalar içeriyor. Fikre nazaran, olağan cüzdanlar ortasında NFT ticaretine müsaade verilecek. Lakin, telif haklarına hürmet duyan pazar yerleri buna iç olabilecek. Bu model, kapsamlı bir akıllı kontrat aracılığıyla gerçekleşecek. Transferleri denetleyen bir algoritma kurulması da düşünülüyor. Bu algoritma, telif fiyatlarına hürmet gösteren cüzdanları tespit edecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir