Bitcoin, Ethereum ve Solana Analizi – 9 Kasım 2022

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 09, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit piyasasının Yekün pahası CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte yüzde 14,1’lik düşüşle 884 milyon dolara geriledi. FTX’in likidite problemleri yaşaması ve akabinde Binance’ten takviye alması kripto paralara Önemli ziyan verdi. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve SOL‘daki fiyat hareketlerini birlikte inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan süreç görüyor? Ethereum hangi düzeyde? Solana‘daki nihayet durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko bilgilerine Bitcoin, nihayet 24 saatte yüzde 13,5 değer kaybetti. Piyasanın başkan kripto parası Bitcoin, uzun müddettir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandından Önemli bir düşüş yaşadı piyasanın kıymetinin 1 trilyon doların altına gerilemesinin akabinde fiyatı da 17 bin dolara düştü. Bitcoin bulunduğu devinim bölgesiyle itibariyle fiyat seyrine 17 bin dolardan devam ediyor.

Bitcoin’in günlük grafiği

Bitcoin‘in bu düzeylerden Olumlu haber akışı ile istikbal günlerde yükselişini bekleyebiliriz. Binance ve FTX ortasında yaşanan tansiyonun gerisinden gelen FTX’in likidite meseleleri ve Binance’ten takviye istemesi kripto paralarda Önemli düşüşe Sebep oldu. BTC’de de devam edecek bir düşüş olacaksa Şayet bir sonraki durak 15-16 bin dolar bölgesi olabilir. Şayet bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in birinci durağı 18 bin dolar bandına tutunmanı akabinde 19-20 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı Lahza itibariyle 17 bin dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Piyasanın bedelinin yine 1 trilyon dolara düşmesiyle birlikte ETH de düşüş kaydetti. Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz Vakit ise ETH‘nin, CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte 22,1’lik düşüş yaşadığını görüyoruz.

Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki gaye 1.100 dolar bölgesinde tutunmak diyebiliriz. Şayet Ethereum tarafında düşüş olursa birinci durağımız 1000 dolar bandı olabilir. yazma hazırlandığı Lahza itibariyle Ethereum 1.100 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Fiyat Analizi

Piyasanın en tanınan 9. coin’i olan Solana, güne rastgele bir değişme yaşamadan başladı. Solana bulunduğu Meydan itibariyle dayanak ve direnç ortasında yoluna devam ediyor. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın direnç 18 dolar bölgesiyken en yakın takviye bölgesi ise 16,4 dolar bandı diyebiliriz.

Solana’nın günlük grafiği

Solana (SOL) haberin hazırlandığı Lahza itibariyle 16,4 dolardan süreç görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir