Blocto, Aptos Ekosistemine 3 Milyon Dolar Ayırdı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 03, 2022 Yorum Yok

Kripto cüzdan platformu Blocto, eski Meta çalışanlarının oluşturduğu Aptos ekosistemine 3 milyon dolarlık bir fon ayırdı.

Aptos Labs, kripto Nakit piyasasında rüzgar üzere esiyor. Şirket, çıkardığı yeni ve gelişmiş akıllı mukaveleler projesi Aptos (APT) ile ağır İlgi gördü. Finansman çeşidinde 200 milyon dolar takviye Meydan Aptos, FTX Ventures önderliğindeki tipten da 150 milyon dolar almıştı. Gerisindeki kuvvetli yatırım ve kullanıcı takviyesiyle piyasaya çıkan proje, anne ağını başlattı. Fakat ağın ekosistemi, proje yatırımcılarının beklentilerini karşılayamadı.

Aptos Ekosistemine 3 Milyon Dolarlık Destek

Büyük beklentilerle ortaya çıkan Aptos, ekosistemini büyütmek için ağır mesai harcıyor. Ağdaki sıkıntıların ortaya çıkması, kullanıcıların aklına soru işareti getirmeye başladı. Şirket, kuvvetli bir ekosistem ile yoluna devam etmek istiyor.

Kripto cüzdan hizmeti veren Blocto, Aptos ekosistemine takviye olmak maksadıyla 3 milyon dolarlık bir fon ayırdığını duyurdu. Blocto, Web3 alanında yaptığı çalışmalar ile kripto piyasasında yer edindi.

Kripto cüzdan platformunun oluşturacağı fon, Aptos ekosisteminde yeni proje çıkarmak isteyen girişimcileri destekleyecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir