BlockFi ve Gemini için Tehlike Çanları Çalıyor!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 02, 2023 Yorum Yok

İflas etmiş dev kripto kredi şirketi BlockFi’nin bir kullanıcısı, Gemini ve BlockFi‘yi dava ettiğini bildirdi.

Geçtiğimiz süreçte iflas bildirisini yayınlayan BlockFi için şikayetler gelmeye devam ediyor. Kesimin Olumsuz durularından etkilenip, iflasını bildirmiş olan dev kripto kredi platformu hakkında davalar devam ediyor. BlockFi‘de yaklaşık 2 milyon dolar bedelinde fonu askıya alınan bir kullanıcı, BlockFi yöneticileri ve Gemini‘yi gaye göstererek davacı oldu.

BlockFi ve Gemini Yine Dava Edildi

Geçtiğimiz süreçte kripto kesiminde yaşanan bir Fazla skandal Hadise olmuştu. Bilhassa de iflas haberleri kesime damgasını vurdu. Yaşanan Olumsuz olayların zincirleme gelmesiyle, kriptoya dayalı birçok şirket, borsa, finansa dayalı hizmetler iflas müracaatında bulunarak dikkatleri üzerine topladı. Gerçekleşmiş olumsuz durumların etkileri ise hala devam ediyor.

BlockFi kullanıcısı Trey Greene, ABD New Jersey Bölge Mahkemesine 28 Şubat tarihinde yaptığı müracaatta, birçok suçlamayı ele aldı. Greene Özellikle de takas maddelerinin ihmal edilmesi, tüketiciyi dolandırmak, görev ilhali ve kayıt dışı teklifte bulunmak şikayetlerini vurguladı. Yaşanan olaylar doğrultusunda, BlockFi ve Gemini için tehlike çanları çalmaya devam ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir