BitMEX, BMEX Token’ını İşleme Açmak için Hazır

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 08, 2022 Yorum Yok

Kripto borsası BitMEX, Lokal BMEX token’ını 11 Kasım’da listelemek için hazırlanıyor.

Borsa birinci olarak geçen Yıl Aralık ayında BMEX token’ınını duyurdu ve Şubat ayında kullanıcılara airdrop yapmaya başladı. BitMEX, Şubat ayından bu yana 80 binden Çok yatırımcıya milyonlarca BMEX gönderdiğini söyledi. Haziran ayında şirket, piyasa şartlarını öne sürerek tokeninin listelenmesini ertelemişti. Uzun bir mühletin akabinde token’ı listeleyeceğini duyurdu.

BitMEX, BMEX Token’ını Sürece Açıyor

BMEX token’ını geçen Yıl birinci Kez duyuran kripto borsası BitMEX, Lokal token’ını 11 Kasım Cuma günü listelemek için hazır.

BitMEX yaptığı açıklamada, şirketin türev alanında pazar hissesini tekrar kazanmayı hedeflediği için token’ın müşterileri ödüllendirmek için kullanılacağını söyledi. Ayrıyeten, mükafatların süreç fiyatı indirimleri, Nakit çekme fiyatı feragatleri, güzelleştirilmiş stake mükafatları ve yeni Eser ve hizmetlere erişim formunda sunulacağını belirtti.

Kripto borsası, BMEX/USDT’yi spot listemesinin yanı Dizi BMEX/USDT ve BMEX/USD, marjin kontratlarını türev piyasasında listeleyecek.

BitMEX’in baş Pazarlama Sorumlusu Benjamin User‘a nazaran, borsa, likidite büyümesine katkıda bulunmak ve kripto pazarlarını canlandırmak istediği için artık lansman vakti epeyce hakikat.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir