Bitcoin, Ethereum ve Solana Analizi – 1 Kasım 2022

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 08, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit piyasasının Yekün pahası CoinGecko datalarına nazaran nihayet 24 saatte yüzde 5,8’lik düşüşle 1,02 milyar dolara geriledi. Gelin kripto Nakit piyasasındaki nihayet duruma birlikte bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve SOL‘daki fiyat hareketlerini birlikte inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan süreç görüyor? Ethereum hangi düzeyde? Solana‘daki nihayet durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko datalarına Bitcoin, nihayet 24 saatte yüzde 5,1 değer kaybetti. Piyasanın başkan kripto parası Bitcoin, uzun müddettir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandında seyretmeye devam ederken piyasanın pahasının 1 trilyon dolara gerilemesinin akabinde 19 bin dolara tekrar düştü. Bitcoin bulunduğu devinim bölgesiyle itibariyle fiyat seyrine 19 bin dolardan devam ediyor.

Bitcoin’in günlük grafiği

Bitcoin‘in bu düzeylerde kalarak tekrar 20 bin dolar bandında tutunması kripto Nakit piyasasındaki bu Olumsuz seyri değiştirebilir. Binance ve FTX ortasında yaşanan tansiyonun akabinde bugün neredeyse bütün kripto paralarda düşüş görmek mümkün. BTC’de de devam edecek bir düşüş olacaksa Şayet bir sonraki durak 17-18 bin dolar bölgesi olabilir. Şayet bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in birinci durağı 20 bin dolar bandına tutunmanı akabinde 21 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin’de 19.500-19.600 direnç bölgesi şu anda epeyce kritik bir rol oynuyor. Bitcoin yazı yazıldığı Lahza itibariyle 20 bin dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Piyasanın kıymetinin tekrar 1 trilyon dolara düşmesiyle birlikte ETH de düşüş kaydetti. Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz Vakit ise ETH‘nin, CoinGecko datalarına nazaran nihayet 24 saatte 6,8’lik düşüş yaşadığını görüyoruz.

Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki maksat bin 500 dolar bölgesine tekrar tutunmak diyebiliriz. Şayet Ethereum tarafında düşüş olursa birinci durağımız bin 200 – bin 300 dolar bandı olabilir. yazma hazırlandığı Lahza itibariyle Ethereum bin 400 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Fiyat Analizi

Piyasanın en tanınan 9. coin’i olan Solana, güne rastgele bir değişme yaşamadan başladı. Solana bulunduğu Meydan itibariyle takviye ve direnç ortasında yoluna devam ediyor. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın direnç 31 dolar bölgesiyken en yakın takviye bölgesi ise 26,6 dolar bandı diyebiliriz.

Solana’nın günlük grafiği

Solana (SOL) haberin hazırlandığı Lahza itibariyle 26 dolardan süreç görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir