Bitget, Sosyal Sorumluluk Projesi İçin Fon Taahhüt Etti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 04, 2023 Yorum Yok

Bitget, Blockchain4Youth kurumsal mesuliyet projesi için 10 milyon dolar taahhüt etti. 

Blockchain4Youth projesinin, Bitget Academy aracılığıyla kursalar vermesi ve Web3 konusunda üniversite derslerine konut sahipliği yapması planlanıyor. Blockchain4Youth bu ay içinde Tayvan, Vietnam ve Tayland’daki üniversitelerde Web3 üzerine düzenlenecek bir sıra ders ile başlayacak. 

Bitget Her Yıl 10 Milyon Dolar Ayıracak

Bitget, 4 Mayıs’ta yaptığı açıklamayla yeni kurumsal toplumsal mesuliyet projesi için beş Yıl boyunca 10 milyon dolar ayıracağını duyurdu. 

Konu ile ilgili İzah yapan Bitget yetkilisi: “Platform ayrıyeten genç girişimcilerin yenilikçi projelerini desteklemek için diğer önde gelen blockchain firmalarıyla Amel birliği gerçekleştirecek ve en ümit verici olanları belirlemek için U30 (30 ıslak altı) hackathon’lara konut sahipliği yapacak” tabirlerini kullandı.

Yeni teşebbüsü için eğitimcilerle iştiraklere Aleni olduğunu söyleyen Bitget, şu anda 100’den Çok ülkede 8 milyon kullanıcıya sahip.

Benzer bir teşebbüs olan Binance Charity, 2023 yılında 30.000’den Çok burs sağlama kelamı verdi. Kuruluş, 2018’deki başlangıcından bu yana 32 Web3 toplumsal projesine 23 milyon dolar taahhüt etti. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir