Bitcoin’de Güneşli Günler! Hedef 30.000 Dolar – BTC Analizi

Bitcoin Mar 18, 2023 Yorum Yok

Yükseliş ivmesine süratle devam eden Bitcoin (BTC), 30 bin doları gözüne kestirmiş halde, güneşli günler BTC için devam edebilir mi?

BTC gerçek manada “liderlik gösterip“, yükselişini sürdürüyor. Yakın süreçte FUD haberlerin üst üste gelmesi, kripto dalını adeta duraksatmıştı. Açıklanan ABD enflasyon verisi ile, BTC yine güç topladı. Kripto piyasasından “iştahlı yatırımcı” bulan BTC, 27.000 doların üzerinde tutunarak 30.000 doların sinyallerini yakıyor.

Dünya finans piyasalarının gözünü çevirdiği kripto kesimi, “BTC öncülüğünde” yükselişine devam edebilir mi?

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi

27.000 doların üzerinde kalıcık sağlayan BTC, fiyat hareketleri doğrultusunda “kripto yatırımcılarına” güven aşılamış görünüyor. BTC’nin önündeki 28.480 dolar direnç seviyesini aşması durumunda, 30.000 dolar düzeyine Misli yükselişler mümkün halde. Dominans ile Birlikte emin adımlarla yürüyen piyasanın lideri, gerçek manada kendini gösteriyor.

Yaşanabilecek negatif gelişmelerde ise, yakın takviye düzeyi olan 26.710 dolar düzeylerine düşüşler test edilebilir. BTC’nin yaratmış olduğu “festival havası“, piyasa bedelini de giderek yükseltiyor. kuvvetli bir direnç olan 30.000 dolar düzeyinin denenmesi, bu havayla Birlikte yakın vakitte Mümkün gözüküyor. Yatırımcıların iştah seviyesi ve sektör bazlı haberler, şuan için piyasada büyük bir Pay sahibi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir