Elon Musk’ın Tweet’ine, Shiba Inu’dan Yanıt!

Altcoinler Mar 18, 2023 Yorum Yok

Tesla’nın sahibi Elon Musk, toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile Shiba Inu (SHIB) başkanının yansısını çekti.

Cuma günü toplumsal medya üzerinden “memetweetleriyle dikkat çeken Elon Musk, gündemde kalmaya devam ediyor. Paylaştığı tweet, Galli müzikçi ve televizyon sunucusunu Rhydian’ın bilinen müziği “The Impossible Dream‘in” sözlerindendi. Musk, müziğin birinci cümlesini “İmkansızı düşü düşlemek, yenilmez Hasım ile savaşmak” biçiminde değiştirmişti. Musk yaptığu bu hamleyi daha sonra Yapay zeka eseri ChatGPT‘ye yöneltti. Yaşanan Hadise zincirine ise, Shiba Inu’nun başkanı olarak bilinen Sytoshi Kusama noktayı koydu.

Shiba Inu Önderinden Elon Musk’a Karşılık Geldi!

Musk‘ın tekrardan gizli bildirili paylaşımlarına başlaması, kripto topluluğundan gelen karşılıkları geciktirmedi. Bilhassa de Yapay zeka konusuna giderek yönelen Musk, toplumsal medyadaki paylaşımlarını giderek artırdı. Shitcoin‘lere yönelik Twitter paylaşımları kimi dayanak kimi de reaksiyon alıyor.

Musk’ın bahsi geçen tweetine Shiba Inu’nun başkanı olarak bilinen Shytoshi Kusama’dan karşılık gecikmedi. Musk’ın attığı tweete, “SHIBARMY ?” formunda Cevap veren SHIB lideri, kripto kesiminde kafaları karıştırmış gözüküyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir