Bitcoin Madencisi Argo’nun Fon Muahedesi Başarısız Oldu

Bitcoin Eki 31, 2022 Yorum Yok

Bitcoin madencilik firması Argo’nun 27 milyon dolarlık fon toplfakBeygir mutabakatı başarısızlıkla sonuçlandı.

Londra taşınır Değerler Borsası’nda yayınlanLahza bir güncellemeye nazaran, Bitcoin madencilik şirketi Argo Blockchain’in stratejik bir yatırımcıdLahza 27 milyon dolar toplfakBeygir muahedesi suya düştü.

Bitcoin Madencilik Şirketi Argo’nun Planları Suya Düştü

Kripto pMesafe piyasasının şirketleri zorlayLahza seyrinin yanında madencilik firmaları için güç fiyatları da sorun yaratLahza başlıklardLahza biri. Bu devirde madencilik firmaları artLahza güç maliyetleriyle uğraş edebilmek ismine birFazla şey deniyor.

Madencilik firmalarındLahza olLahza Argo stratejik bir karar alarBeyaz likidite baskısını hafifletmek ismine bir yatırımcıya 87 milyon Üleş satmBeyaz için bir niyet mektubu imzalamıştı. FirmadLahza gelen nihayet açıklamada bu muahedeye dair şunlar söylendi:

“Şirket artık bu aboneliğin daha Evvel ilLahza edilen kurallar altında tamamlanacağına inanmıyor. Argo, diğer finansmLahza fırsatlarını keşfetmeye devam ediyor”

Argo muahedenin neden bozulduğu hakkında ise bir şey söylemedi.

Bitcoin madenciliği sanayisi, kripto pMesafe ünitelerinin dingin kıymeti ile Bir arada yükselen güç fiyatlarıyla gayret ettiği için kritik bir anda. Geçen hafta Core Scientific ,yatırımcıları iflası düşünmek zorunda kalabileceği konusunda uyarırken, Eylül ayında kripto madenciliği bilgi merkezi Compute North, en az 200 alacaklıya 500 milyon dolar borcu olduğunun ortaya çıkmasındLahza sonra Kısım 11 müracaatında bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir