Bitcoin Madencilerinin Geliri 50 Milyar Doları Aştı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 02, 2023 Yorum Yok

Bitcoin madencilerinin geliri birinci günden bu yana toplamda 50 milyar doları aşarak rekor kırdı.

Bitcoin‘in doğuşundan bu yana madenciler, 50,2 milyar dolar gelir elde ederek yüksek bir mali tepeye ulaştı. Madencilerin geliri rekor düzeye ulaştı.

Bitcoin Madencilerinin Geliri Rekor Düzeye Ulaştı

Blockchain analitik firması olan Glassnode, madenciler için bütün vakitlerin varsayımı girdi maliyetinin 36,6 milyar dolar olduğunu ortaya koydu. ek olarak madenciler için bütün vakitlerin Yekün kar marjının 13,6 milyar dolar yahut etkileyici bir artışla 37 milyar dolara geldiğini ortaya koyuyor. 

Glassnode’un bilgileri bizlere gösteriyor ki Bitcoin madencilerinin gelirleri toplamda 50 milyar dolara ulaştı. Bu ulaşılan sayı bütün vakitlerin en yüksek düzeyi oldu.

Bitcoin madenciliği, Blockchain’in atan kalbi olmaya devam ediyor. Madencilik, süreçleri doğrulayarak ve ekleyerek ağı canlı tutuyor.

Madencilerin geliri, Bitcoin’in pahası, süreç fiyatları ve ağın Yekün hesaplama gücüne nazaran ayarlanan madencilik zorluğu üzere faktörlerle Bir arada hesaplanıyor. Bitcoin’in bedeli yükselirken, madenciler tarafından elde edilen gelir de Değerli ölçüde arttı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir