parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Bitcoin, Kendi Boğasını Yaratabilir! Grafik ve Piyasa Analizi 15 Mart 2023

Bitcoin, Kendi Boğasını Yaratabilir! Grafik ve Piyasa Analizi 15 Mart 2023

admin admin -
22 0

ABD enflasyon verisinin açıklanmasından sonra inanılmaz artış gösteren Bitcoin (BTC), istikrarlı yükselişini sürdürebilir.

Yakın Vakit diliminde 19.550 dolardan 26.390 dolara gelen BTC, yaklaşık olarak yüzde 35 artış gösterdi. Kripto dalının başkanı, göstermiş olduğu bu Misli yükseliş ile Bir arada inanılmaz hacim topladı. Geçtiğimiz haftasonu FUD haberlerin tesiriyle fiyat düşüşü yaşayan BTC, aktüel olarak 24.000 doların üzerinde seyrediyor.

Böylesine bir yükseliş gösteren BTC, kendi boğa sezonunu yaratıyor olabilir mi?

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi

FUD haberlerin zincirleme gelmesiyle 19.560 dolar düzeyine anlık düşen BTC, tamamiyle Güç toplamış görünüyor. 19.560 dolar düzeyinden atağa geçen BTC, şuan için kripto piyasasını yine diriltti. Kripto kesimindeki mümkün yükselişleri konuşabilmek ismine, BTC’nin 25.250 dolarıkalıcı şekilde aşması” izlenebilir. mümkün FUD haberlerin devam ettiği senaryoda ise, BTC’nin 24.200 dolar düzeyine kadar düşüş yaşaması mümkün gözüküyor.

Bitcoin için Piyasa değer Tahlili

Kripto piyasasının Birden yükselişe geçmesiyle Birlikte BTC piyasa bedeli için de sert fiyatlamalar görüldü. BTC şuan için, 467 milyar dolar piyasa değerindenin üzerinde seyrediyor. BTC piyasası bedelinin yükseliş taraflı ilerleyebilmesi geçebilmesi için, 481 milyar dolar piyasa pahasını kalıcı formda aşması Aka Ehemmiyet taşıyor. Yaşanabilecek piyasa değeri düşüş senaryosunda ise 452 milyar dolar düzeyi takviye olarak izlenebilir.

Bitcoin Dominansı, Altcoin’ler için nihayet durum Ne?

Fiyat bakımından hacimli bir yükseliş yaşayan BTC, dominans düzeyinde de düşen trendi kırarak patlama yapmış gözüküyor. Yaklaşık olarak yüzde 46.19 dominans düzeyinden reaksiyon Meydan BTC‘nin, yüzde 45.55 dominans düzeyine aşmasıyla altcoin’ler tarafında düşüşler gözlenebilir. Altcoin’ler tarafında yükseliş yönlü hareketlerin oluşulabilmesi için, BTC dominans düzeyinin yüzde 44.85‘e gevşeme süreci takip edilebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir