parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bitcoin
  4. »
  5. Bitcoin 24.000 Doları Aştı! Grafik ve Piyasa Analizi – 14 Mart 2023

Bitcoin 24.000 Doları Aştı! Grafik ve Piyasa Analizi – 14 Mart 2023

admin admin -
22 0

Bankacılık kesimindeki sıkıntılar ve stablecoin’lerin düşüşünden Misli etkilenen Bitcoin (BTC), Sıkıntı toplayarak tekrardan yükselişe geçti.

Geçtiğimiz günlerde kripto piyasasına zahmet yaratan “banka sorunları” ve “stablecoin’lerin değer kaybetmesi“ şuan için durulmuş gözüküyor.

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi

FUD haberlerin arkası arkasına gelmesiyle 19.560 dolar düzeyine anlık düşen BTC, büyük oranda Güç toplamış gözüküyor. 19.560 dolar düzeyinden atağa geçen BTC, şuan için kripto piyasasını ayağa kaldırmış durumda. Kripto piyasasındaki mümkün yükselişleri konuşabilmek ismine, BTC’nin 24.800 doları “kalıcı şekilde aşması” takip edilebilir. mümkün FUD haberlerin devam ettiği şartta ise, BTC’nin 23.880 dolar düzeyine kadar düşüş yaşaması olası.

Bitcoin için Piyasa değer Tahlili

Kripto piyasasının yükselişe geçmesiyle Birlikte BTC piyasa bedeli için de Misli yükselişler görüldü. BTC şuan için, 467 milyar dolar piyasa değerindenin üzerinde seyrediyor. BTC piyasası kıymetinin yükseliş taraflı ilerleyebilmesi geçebilmesi için, 481 milyar dolar piyasa kıymetini kalıcı biçimde aşması takip edilebilir. mümkün piyasa değeri düşüş senaryosunda ise 467 milyar dolar düzeyi dayanak olarak izlenebilir.

Bitcoin Dominansı, Altcoin’ler için nihayet durum Ne?

Fiyat olarak Misli bir yükseliş yaşayan BTC, dominans düzeyinde de yükseliş göstermiş durumda. Yaklaşık olarak yüzde 43.60 dominans düzeyinden reaksiyon Meydan BTC‘nin, yüzde 45.55 dominans düzeyini aşmasıyla altcoin’ler tarafında düşüşler gözlenebilir. Altcoin’ler tarafında yükseliş yönlü eğilimin oluşulabilmesi için, BTC dominans düzeyinin yüzde 44.91‘e gevşeme süreci takip edilebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir