Berenberg’ten Analistlerin Coinbase SEC Yorumu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 16, 2023 Yorum Yok

Berenberg analistleri Coinbase‘in SEC ile olan süreci ile Birlikte MicroStrategy’nin daha güzel pozisyona geldiğini söylüyor.

Berenberg analistleri, Bitcoin’i en seven şirketlerden olan yazılım üreticisi olan MicroStrategy Inc.’i kripto Nakit borsası Coinbase Küresel Inc. ile karşılaştırıldığında yatırımcılar için daha kuvvetli bir seçenek üzere görüyor.

Analistler, MicroStrategy’i Coinbase ile Karşılaştırıyor

Berenberg analistlerinden olan Mark Palmer, Coinbase payları ile MicroStrategy paylarını karşılaştırdı. Analist iki şirketin de içinde bulunduğu durumları kıyaslayarak yatırımcılarına not yolladı. Analist Coinbase‘in nihayet periyotta SEC ile içinde bulunduğu durumu ele alarak MicroStrategy paylarının daha mantıklı olabileceğini lisana getirdi.

Mark Palmer, Coinbase ile ilgili bir ​​notunda şöyle yazdı:

 “Coinbase’in karşı karşıya olduğu artan belirsizlik göz önüne alındığında, yatırımcıların MicroStrategy paylarına yatırım yapmalarının Fazla daha uygun olacağına inanıyoruz.”

Geçen Yıl içinde MicroStrategy payları yaklaşık yüzde 36 artarken Coinbase yüzde 5 düştü. Lakin Salı günü, Bitcoin fiyatlarındaki düşüşün kripto Nakit ilişkili Üleş senetleri üzerinde baskı oluşturmasıyla her iki firma payları de düşüş yaşadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir