Justin Sun’dan Huobi’de Insider Trading İddiası

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 16, 2023 Yorum Yok

Tron’un kurucusu Justin Sun, Huobi kurucusunun kardeşini sahip olmaması gerereken token’lardan kar ettiği tezinde bulundu.

Jusitn Sun, Huobi kurucusu ve kardeşini insider trading argümanları ile suçladı. Bununla Birlikte Sun, kurucunun kardeşinin bu token’lara sahip olamaması gerektiğini lisana getirdi.

Justin Sun, Huobi Kurucusu ve Kardeşini Suçladı

Justin Sun, Huobi’nin kurucusu Li Lin’in Ufak kardeşi Li Wei’nin asla milyonlarca fiyatsız token almaması gerektiğini söyledi. Li Wei’nin, geçen aydan itibaren onları satarak kâr elde ettiği öğrenildi.

Tron kurucusu ve Huobi “danışmanı” Justin Sun, Huobi kurucusu Li Lin’in Ufak kardeşi Li Wei’nin milyonlarca Huobi Lokal token’ın olan HT’yi asla bedavaya almaması gerektiğini söyledi.

Sun bugün, Wei’nin tokeni HT birinci dağıtıldığında aldığını ve Nisan ayından bu yana “sürekli satış yaptığını” ve nakde çevirdiğini söyledi.

Sun, düzeltme olarak Huobi’nin Wei ile “geri ödeme için pazarlık yapmak ve kalan HT token’ların imhasını ayarlamak için” görüşmeyi planladığını kast ediyor. Bu durum hakkında Sun şu yorumlarda bulundu:

“Yalnızca bir eşitlik sıkıntısı değil, birebir vakitte HT DAO topluluğundaki herkesin çıkarlarına en uygun formda hizmet edecek.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir