Bank of America, Kripto Para Borsalarına Değindi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 18, 2022 Yorum Yok

ABD’nin en Aka bankalarından biri olan Bank of America (BAC), kripto Nakit borsalarının rezerv ispatlarının kâfi olmayacağını belirtti.

Popüler kripto Nakit borsası FTX’in çökmesi, bütün kesimi sarstı. Milyarlarca dolarlık bir varlığın buharlaşması, yatırımcıları kriptolardan uzaklaştırmaya başladı. Kripto yatırımcılarına itimat aşılamak ve tekrar bölümü canlandırmak isteyen borsalar harekete geçti. Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), borsasının bundan sonra varlıklarını şeffaf bir halde paylaşacağını belirtti. Bu harekete, öteki kripto Nakit borsaları da iç oldu. Lakin, Bank of America tüm bunların Çabuk kararlar olduğunu düşünüyor.

Bank of America, Varlık Paylaşımlarını itimat Uyandırmaya Bağladı

Küresel bankacılık ve finans şirketi Bank of America (BAC), kripto Nakit borsalarının varlık paylaşımlarını Çabuk edilmiş bir itimat uyandırma hareketi olarak kıymetlendirdi.

Banka, borsaların paylaştığı rezerv delillerinde Fazla Çok eksiklik olduğunu belirtti. BAC, halihazırda Merkle Trees aracılığıyla varlık ispatı yapıldığını aktardı. Merkle Trees hakkında İzah yapan banka, bunun daha kullanışlı bir metot olduğunu Anlatım etti.

Bankanın, varlık kanıtlarındaki eksikliği düşünmesinde manipülasyon nedenleri yer aldı. Varlıkların, sabit bir vakitte gösterilmesi, anlık imaj alınmadan Çabucak Evvel transfer yapılabilmesi üzere sıkıntılar öne çıkarıldı.

Son olarak BAC, süratli bir formda düzenlemelerin gelmesi gerektiğini savundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir