Selim Kender: Regülasyonlar Herkesin İşini Kolaylaştıracaktır

Altcoinler Kas 18, 2022 Yorum Yok

Ava Labs Türkiye İş Geliştirme Yöneticisi Selim Kender, İstanbul Blockchain Week‘te Coinkolik ekibinin sorularını cevapladı.

İstanbul Blockchain Week (İBW), blockchain, NFT’ler, regülasyonlar, kripto geleceği üzere Çeşitli hususları ele Meydan aktifliğiyle tamamlandı. Küresel bir Faaliyet olan İBW’ye, kesimin Kıymetli isimleri katıldı. Bu isimlerden biri olan Ava Labs‘ın Türkiye İş Geliştirme Yöneticisi Selim Kender, Coinkolik ekibiyle keyifli bir röportaj gerçekleştirdi.

“İnsanların Giderek Bu Kesime Geleceğini Düşünüyoruz”

Ava Labs Türkiye İş Geliştirme Yöneticisi Selim Kender, 14-17 Kasım tarihlerinde düzenlenen İstanbul Blockchain Week‘e (İBW) katıldı. Grubumuzla röportaj gerçekleştiren Kender, blockchain hakkında açıklamalarda bulundu.

Selim Kender, Türkiye’de blockchain benimsenmesinin nihayet sekiz ayda gerilediğini lisana getirdi. Lakin Kender, genel manada blockchain benimsenmesinin giderek arttığının altını çizdi. Kender, sekiz aylık benimsenme gerilemesini kripto ayı marketine ve piyasadaki Üzücü aktörlerin yol açtığı problemlere bağladı.

Kender, Ava Labs olarak ekosistemi canlı tutmaya çalıştıklarını lisana getirdi. Ayrıyeten Kender, işleri kurallar ve kanunlara nazaran yürüttüklerinden bahsetti. Kesimin inişli çıkışlı devinim ettiğinden bahseden yönetici, uzun vadeli trendin uyguna gittiğini belirtti.

Selim Kender, NFT Çalışmalarına Değindi

Ava Labs Türkiye İş Geliştirme Yöneticisi Selim Kender, Ava Labs olarak NFT tarafında da çalışmaların sürdüğünü belirtti. Avalanche için konuşan Kender, teknoloji sağlayıcı olduklarını belirtti. Kender, NFT projesi üretmek isteyenlere altyapı sağladıklarını ve ekosistemde artan bir hacim olduğunu lisana getirdi.

Kender, NFT sektörünün de kripto ayı piyasasından etkilendiğinin altını çizdi. Ayrıyeten Kender, NFT tarafına Ehemmiyet verdiklerine vurgu yaptı.

“Regülasyonların Kötü Bir Şey Olduğunu Düşünmüyoruz”

Ava Labs Türkiye İş Geliştirme Yöneticisi Selim Kender, düzenlemeler ve denetlemeler hakkındaki sorumuzu da yanıtladı. Kender, regülasyonların Üzücü bir şey olmadığını lisana getirdi.

Selim Kender, düzenlemelerin gelmesinin ve kuralların belirlenmesinin işe yarayacağını düşünüyor. Kender, düzenlemelerin ekosistemi kullananların işini kolaylaştıracağını belirtti. nihayet olarak yönetici, kripto ve blockchain’in merkeziyetsizliğini bozmamanın Değerli olduğunu aktardı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir