Avustralyalı Kripto Borsasından Çarpıcı Açıklama

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 02, 2023 Yorum Yok

Avustralyalı kripto borsası Coinjar’ın CEO’su ve kurucu ortağı Asher Tan, kesimdeki düzenlemelere Karşın faaliyetlerini artıracaklarını belirtti.

Kripto dünyasında devam eden düzenleyici aksiyonlar, birçok şirket tarafından tekrar gündem oldu. nihayet vakitlerde giderek baskısını artıran düzenleyiciler, Özellikle de şirketlerin işleyiş biçimini etkiliyor. Coinjar’ın CEO’su ve kurucu ortağı olan Asher Tan, hususla ilgili görüşlerini belirterek Düzenleyici risklere Karşın çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni atılımlarımız olacak.” dedi. Riskleri, fırsat formunda pahalandıran Tan, yaptığı açıklamalar ile birçok kripto yatırımcısının dikkatini çekti.

“Riskleri Fırsat Olarak Görüyoruz”

ABD tarafındaki nihayet olayları ele alıp pahalandıran Tan, tehlike çanlarının çalmasına Karşın bunları bir fırsat olarak değerlendirdiğini belirtti. Bahisle ilgili fikirlerini lisana getiren Tan, “Diğer borsaların düzenleyici risk gördüğü durumları biz fırsat olarak değerlendiriyoruz.” dedi.

ABD tarafında devam eden düzenleyicilerin baskısını, aslında risklere değil yeni fırsatlara kapı açtığını belirten Tan, “Düzenlemenin kriptonun geleceğinde kilit bir rol oynadığını her Vakit biliyorduk.” dedi. 1 Mayıs’ta verdiği bir röportajda hem şirketin geleceği hem de kripto endüstrsindeki aktüel olaylara değinen Tan, yürekli açıklamalarıyla birçok kripto yatırımcısının takdirini toplamayı başardı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir