Bitcoin’de (BTC) Mayıs Ayı Gerginliği

Bitcoin May 02, 2023 Yorum Yok

Mayıs ayına 30 bin doların altında adım atan Bitcoin (BTC), fiyat hareketi için yeni bir döneme başlamış olabilir mi?

Kripto tarihinin geneline bakıldığında Mayıs ayları aslında Bitcoin (BTC) için pek Olumlu geçmemiştir. Mayıs ayına girilirken yahut mayısa ayı içersinde Müşteri kaybeten BTC, 2023 yılında da bu hareketi tekrar ettirmiş gözüküyor. Aylık açılış fiyatı 30.000 doların altında olan BTC, kripto yatırımcısında endişeyi de beraberinde getirdi. Geçtiğimiz yılların bu Vakit diliminde Aka düşüşlere imza atan BTC için grafik nasıl ilerliyor?

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi

Haberin yazımı itibariyle 28.010 dolardan Müşteri bulan BTC, kritik bir takviye noktasından döndü. 27.600 dolardan alıcıların tekrar Yargıç olduğu BTC’de Değerli takviye noktası 27.200 dolar düzeyi olarak karşımıza çıkıyor. 27.200 takviyesinin korunamadığı durumda ise, 25.200 dolar düzeyine kadar düşüşler mümkün olacaktır. Mayıs ayına Sıkıntı kaybıyla başlayan kripto paraların başkanı, yine yükselişe geçmek istiyorsa Kıymetli düzeyleri aşması gerekiyor.

Güncel olarak haftalık ve aylık açılış fiyatından altında seyreden BTC, üst istikametli tırmanışı için bu pahaları aşması gerekiyor. 29.180 dolara yakın olan bu bedeller üzerindeki kalıcılık, 30.000 dolar seyahatinin Temel ögelerinden biri olacak. 30.000 dolara gelindiği durumda ise, boğa ve ayılar ortasında Aka bir çabaya tanıklık edebiliriz. Bu savaştan galip çıkan taraf, BTC’nin tarafında Laf sahibi olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir