Avalanche’da (AVAX) Neler Oluyor? Güncel AVAX Analizi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 31, 2023 Yorum Yok

Kripto sanayisinde Aka bir topluluğa sahip olan AVAX, bugünlerde çalışmalarını hızlandırdı, AVAX nasıl ilerliyor? Yeni tahlil.

Son zamanlardaki NFT ve dijital sanatkarlara verdiği önem ile öne çıkan Avalanche (AVAX), tekrar gündeme oturmuş durumda. Ekosistemli altcoin’lerin öncülerinden gelen AVAX’da, topluluk yeniden hareketlendi. Kripto piyasasınında yükseliş eğilimli devam etmesi, AVAX’ın da yolunu açtı. Güncel olarak 17 dolar seviyelerinde seyreden majör coin, sıradaki direncini aştığı takdirde Aka yükselişlere imza atabilir. Ayrıyeten Geniş bir kitleye sahip olan AVAX yatırımcıları, toplumsal medyada aktifliklerini artırmış halde.

AVAX Grafik Analizi

Fut haberlerden sıyrılan BTC sonrasında, birçok altcoin’de Misli yükselişler gözlemlendi. Piyasanın “eski toprak” olarak nitelendirebileceği AVAX’da hareketine başlayarak 17 dolar düzeylerinde seyrediyor. AVAX’ın şimdiki olarak sıradaki direnci olan 18.22 doları aşması, eksositemdeki büyük yükselişi ve canlılığı beraberinde getirebilir. Toplumsal medya rüzgarını da ardına Meydan majör coin, hızlı bir biçimde 30 dolar düzeylerine tırmanabilir. Kripto piyasanını Olumsuz ilerledi süreçte ise AVAX’ın ilk olarak 16 dolar düzeylerini, ardından da 14 dolar düzeylerini test etmesi takip edilebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir