Aptos, Lava Testnet’i Başlattı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 31, 2023 Yorum Yok

Kurulduğu günden bu yana ekosistemini genişletmeye devam eden Aptos (APT), Lava testnet’i başlattı.

Halk ortasında Solana katili olarak da anılan Aptos, genel kullanım alanını genişletmeye Yardımcı olacak yeni projeleri bünyesine katmaya devam ediyor. Protokol, yakın vakitte yapılan bir güncellemeyle Bir arada Lava testnet’in, Aptos ekosistemindeki geliştiriciler için Kıymetli bir takviye olacak biçimde yayına alınacağını belirtti.

Aptos Ekosistemini Genişletmeye Devam Ediyor

Duyuruya nazaran Lava, geliştiricilerin uygulamalarını ön yüklemek için kolaylıkla kullanabilecekleri süratli ve emniyetli Aptos API’lerini getirecek. Lava’nın API oluşturma konusunda önde gelen bir proje olması ve Fazla zincirli bir Web3 altyapı hizmeti sağlaması, onu Aptos ekosistemini güçlendirmek için İdeal bir Namzet haline getiriyor.

Aptos, kurulduğu günden bu yana ekosistemini, öteki layer-1 protokollerine karşı kuvvetli bir rakip olarak konumlandırabilecek yeni inovasyonları hayata geçirme konusunda proaktif bir duruş sergiledi. Proje, bu ayın başında Web3 ekosisteminde Birlikte çalışabilirliği teşvik etmek hedefiyle Wormhole üzerinde bir NFT köprüsü başlattı.

Aptos platformunda erişilebilirliği artırma emeliyle, anne akım teknoloji kesimindeki tanınan şirketlerle bağlarını derinleştiriyor. Proje, yakın vakitte Hintli TikTok Chingari ile iştirak kurdu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir