Arthur Hayes, Bitcoin Tahminini Sağlama Aldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Genesis olaylarını da dikkate alarak Bitcoin (BTC) fiyat iddiasını 10 bin dolar olarak resmileştirdi.

Kripto Nakit piyasası, nihayet vakitlerde peş peşe yaşanan olayların akabinde külfetli devirden geçiyor. Geçtiğimiz aylarda FTX borsasının iflas etmesi ve beraberinde gelişen olaylar, birçok yatırımcıyı da tesiri altına aldı. Kripto şirketlerinden birisi olan Genesis, FTX olaylarından etkilendiğini duyurdu. Genesis, finansman sağlayamadığı takdirde potansiyel olarak iflas ile karşı karşıya kalacağını bildirdi. Milyar dolarlık şirketlerin, güçlü süreçlere girmesi ayı piyasasını şiddetlendirdi. nihayet olarak Arthur Hayes, bu olayların Bitcoin için 10 bin dolarlık seviyeyi öne çıkardığını belirtti.

Arthur Hayes, Bitcoin Tarafında Düşüş Bekliyor

Kripto Nakit borsası BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, nihayet vakitlerde artan Olumsuz olayların tesiriyle Bitcoin (BTC) tarafında bir düşüş yaşanabileceğini belirtti.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden paylaşım yapan Hayes, işte bu kadar dedi. Hayes, “Yeniden yapılanmadaki bütün arkadaşlarım, Genesis’te olanlarla temas kurabileceğim birini tanıyıp tanımadığımı soracaklar” dedi.

Ayrıca hüzünlü bir emoji kullanan Hayes, Bitcoin eşittir 10 bin dolar sözünde bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir