Binance Pool, Bulut Madenciliğini Başlattı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

Binance Pool, kullanıcıların madencilik ekipmanlarına erişimini kolaylaştırmak için bulut madenciliği hizmetini başlattı.

Kripto Nakit piyasasının yaşadığı kriz, Bitcoin madencilerini nihayet derece Olumsuz etkilemeyi sürdürüyor. Binance Pool, birinci olarak Bitcoin madencileri için 500 milyon dolarlık kredi fonu sunacağını açıklamıştı. Şirket buna ek olarak kendi ekipmanlarını satın alıp çalıştıramayacak kripto madencileri için bulut madenciliği eserini piyasaya sürdü.

Binance Pool, Bulut Madenciliği Hizmetine Start Verdi

Binance Pool‘dan yapılan açıklamaya nazaran, madencilik ekipmanına erişimi olmayan kullanıcılar, bulut madenciliği sayesinde kripto Nakit madenciliğinden kâr elde edebiliyor.

Bunu yapmak için, kullanıcılarına bulut madenciliği hizmetine abone olmaları ve Gerekli ölçüde hashrate satın almaları gerekiyor. Akabinde çıkarılan Bitcoin‘leri (BTC) cüzdanlarına alabiliyorlar.

Binance Pool bulut madenciliği hizmetine, sırf borsa tarafından doğrulanan kullanıcılar erişebilir. Binance temsilcileri, madencilik havuzundan hizmetin kullanımı için yüzde 2,5 ve Yönetim için yüzde 1,5 oranında bir fiyat getirileceğini söylüyor. Fakat, yeni kullanıcıları çekmek ve onlara daha Çok kâr sağlamak emeliyle Yönetim fiyatının 22 Kasım ve 22 Aralık 2022 tarihleri ortasında sıfırlanacağı belirtiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir