Arjantin Merkezli Lemon Cash, Personel Çıkarıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Arjantin merkezli kripto uygulaması Lemon Cash, işçisinin yüzde 38‘ine tekabül eden 100 kişiyi işten çıkardığını duyurdu.

Kripto sanayisinin şiddetli süreçleri, beraberinde iflasları yahut işten çıkarmaları da getirdi. Bu devrin sonuçları olarak, birçok şirket finansman gerekçesiyle işçileriyle vedalaştı. Galaxy Digital, geçtiğimiz günlerde çalışanlarının yüzde 20‘sini işten çıkarmayı planladığı ortaya çıktı. kuvvetli kripto Nakit borsası Coinbase de nizamlı olarak işçi çıkarıyor. Şiddetli süreçlerin Olumsuz tesirleri, Latin Amerika bölgesinde de artış gösterdi. Arjantin merkezli platform Lemon Cash, 100 çalışanını işten çıkardığını duyurdu.

Lemon Cash, Latin Amerika’daki İşten Çıkarmalara iç Oldu

Latin Amerika merkezli Bitso, Buenbit ve 2TM gibi kripto projelerinin işten çıkarmalarına, Lemon Cash şirketi de iç oldu.

Kripto şirketinin CEO’su Marcelo Cavazzoli, kuvvetli finansman süreçleri ve pazarın Olumsuz gidişatına değindi. Cavazzoli, bu süreçlerin devam etmesi halinde Latin Amerika’nın Fintech endüstrisinde daha Çok işten çıkarma görülebileceğinin altını çizdi.

Kripto şirketi ayrıyeten, A serisi bir fonlama turunun 28 milyon dolarlık uzatmasını kapattığını ve 1.6 milyondan Çok kullanıcısı olduğunu açıkladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir