Arbitrum Tabanlı Kripto Borsası V2 Yükseltmesini Piyasaya Sürüyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 09, 2023 Yorum Yok

Arbitrum tabanlı kripto Nakit borsası Carmelot, v2 yükseltmesini yayınlayacak.

Arbitrum piyasaya sürüldüğünden beri dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. nihayet gelişmelerden biri Arbitrum tabanlı bir borsanın yükseltmesinin gelmesi oldu.

Carmelot, v2 Sürümünü Piyasaya Sürüyor

Camelot, Arbitrum tabanlı merkeziyetsiz bir borsa (DEX) olarak, kripto ticaret platformunu daha verimli ve kullanıcı odaklı hale getirmeyi hedefleyen bir v2 yükseltmesini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yükseltme, alım satımların daha verimli hale getirilmesi emeliyle, yeni bir otomatik piyasa yapan (AMM) içerecek. Bu AMM, Algebra kod tabanına dayanacak ve likidite odaklı olacak. Ayrıyeten, bu yükseltme Camelot’un altyapısına birçok Kıymetli gelişme getirecek. Bunlar ortasında havuz fiyatlarının ayarlanması ve yine temellendirme belirteçleri üzere özellikler yer alacak.

Yükseltmenin birinci basamağı, beta basamaklı otomatikleştirilmiş piyasa yapıcısının devreye alınması olacak. İkinci evrede ise kullanıcı arayüzü elden geçirilecek ve nihayet basamakta konsantre likidite için çiftlikler özgür bırakılacak. Camelot’un Mahallî tokeni GRAIL, nihayet 24 saatte yüzde 3,7 yükseldi fakat geçen haftaya nazaran yüzde 23,4 düştü. Camelot, Arbitrum‘daki en Aka altıncı protokol ve Yekün bedeli 107,2 milyon doları aştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir