Aragon, 200 Milyon Dolarlık Hazinenin Topluluk Kontrolünü İptal Etti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 09, 2023 Yorum Yok

İsviçreli kurum Aragon, Arca da iç olmak üzere yatırımcıların yüzde 51 saldırısı düzenlediğini tez etti.

Aragon Derneği Salı günü, yemin belirteci sahiplerinin stratejik istikametten 200 milyon dolarlık bir hazineye kadar her şey üzerinde geniş oy kullanma yetkilerini kullanma planlarını iptal etti.

Aragon, 200 Milyon Dolarlık Hazinenin Denetimini İptal Ederek Açıklamalarda Bulundu

Aragon, yemin token’ı sahiplerinin stratejik istikametten 200 milyon dolarlık bir hazineye kadar her şey üzerinde geniş oy kullanma yetkilerini kullanma planlarını iptal ederek, DAO odaklı Ethereum teşebbüsünün merkeziyetsiz özerk bir tertibe yanlışsız evrilmesine bir vuruş vurdu.

Aragon’u denetleyen İsviçreli bir kurum olan Dernek, yatırımcıların yüzde 51 saldırısına maruz kaldıktan sonra açıklamalarda bulundu:

“Aragon, DAO’yu yeni bir hibe programının kesimi olarak yine tasarlayarak hazinesini ve misyonunu garanti altına almak için mutemet misyonunu yerine getirdi.”

Ayrıca açıklamalarına ekledi:

“Aragon hazinesi, merkeziyetsiz yönetişim altyapısını ilerletmek için inşaatçıları desteklemek üzere Aleni bir misyonla kuruldu. Aragon’un hazinesinin belirtilen toplumsal emeli için kullanılmasını Mecbur kılan İsviçre düzenlemelerine dayanarak, mutemet misyonu, Aragon Derneği’ni bu fonları kendi mali yararları için bunlara erişmek isteyenlerden müdafaaya zorlar. Aragon’un saldırısına karışan varlıkların bu gayenin peşinde olduğuna dair Aleni deliller var.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir