parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Aptos (APT), Aylar Sonra O Fiyatı Test Etti!

Aptos (APT), Aylar Sonra O Fiyatı Test Etti!

admin admin -
12 0

2023’ün başlarında neredeyse bütün altcoin’lerin tahtını sallayan Aptos (APT), Değerli bir fiyat eşiğinden reaksiyon aldı.

Aylar sonra tekrar 9,40 dolara gelen APT, nispeten bu noktadan dayanak buldu. Kripto piyasasının bir vakitlerine damga vuran coin’i kısa müddet içersinde bu dayanağı iki Defa test etti. 9,40 dolardan Müşteri bulunamaması durumunda ise APT’deki düşüşler derinleşebilir. Ekosistem bakımından Vakit vakit hala konuşulan APT’de fiyat hareketleri nasıl devam ediyor?

Aptos (APT) Grafik Analizi

9,41 dolardan dayanak bularak atağa kalkan bir vakitlerin tanınan coin’i, 10 dolar için Cenk veriyor halde. Uzun Vakit sonra bu düzeylere düşen APT, yükseliş istikametli hareketine geçemediği takdirde Önemli düşüşler ile karşı karşıya kalabilir. Şimdiki olarak haftalık ve aylık açılış fiyatının altında seyreden APT sırasıyla 10,69 – 11,66 – 12,10 ve 12,77 doları aşması durumunda hacimli yükselişler görebilir.

Piyasanın ibresini Aksine çevirecek haber akışında yahut APT tarafında satıcıların baskın olması APT’de sırasıyla 9,41 ve 8,83 dolar düzeylerini getirebilir. 2023’ün başlarında neredeyse bütün altcoin’lerin tahtını sallayan APT şu Lahza için 10 dolar için Cenk veriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir