Amazon Önümüzdeki Baharda NFT Girişimi Başlatabilir

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 27, 2023 Yorum Yok

Blockworks’ün bir raporuna nazaran Amazon, bu baharda bir NFT teşebbüsü başlatmayı planlıyor.

Amazon geçtiğimiz günlerde Avalanche ile paydaşlık kurmuştu. Amazon’un kriptoya olan ilgisinin gün geçtikçe artıyor olması piyasada Olumlu karşılık bulabilir.

Blockworks’ün Raporu Amazon’un NFT Teşebbüsü Yapabileceğine İşaret Etti

Blockworks’ün Amazaon’un planlarına aşina olan dört kaynaktan desteklediği haberine göre şirket, ilkbaharda piyasaya sürülebilecek NFT’leri kapsayan yeni bir teşebbüs kurmayı planlıyor.

Blockworks, teknoloji devinin oyun oynamaya odaklanan proje için sıraya giren bir düzineden Çok ortağı olduğunu söyledi. Amazon müşterilerinin kripto oyunları oynamasını ve fiyatsız NFT’ler elde etmesini sağlamak için bir platform oluşturmayı planlıyor.

Amazon’un bu gayreti hala geliştirme kademesinde olsa da Blockworks’ün yayımladığı rapora nazaran teşebbüs önümüzdeki nisan ayında başlatılabilir. Blockworks’ün iki kaynağı, şirkete platformun AWS yerine Amazon yahut Amazon’un bir Yan kuruluşu olan Amazon Web Services tarafından çalıştırılacağını söyledi.

Amazon’un kriptoya ve ekosistemin öteki eserlerine olan ilgisinin her geçen gün artıyor olması ileride diğer Aka şirketlerin de ilgisinin bu alana kaymasına İmkan sağlayabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir