Cardano Geliştiricisi IOG, World Mobile ile Ortaklık Kurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 27, 2023 Yorum Yok

Cardano (ADA) geliştiricisi IOG, World Mobile paydaşlığıyla Cardano ve Cosmos ağlarının Bir arada çalışabilirliğini sağlayacak.

Cardano geliştiricisi IOG, ekosistemin ve projenin gelişimi için ağır mesai harcıyor. Takım nihayet olarak, Cardano ve Cosmos ağlarının Bir arada çalışabilirliğini sağlamak için bir paydaşlık kurdu. World Mobile ile Amel birliği yapan grup, takipçilerinin de beğenisini topladı. Bu iştirak sonucunda World Mobile, Cosmos‘un Tendermint ağını Cardano Yan ağı olarak entegre edecek.

IOG, Cardano ve Cosmos Birlikteliğine Odaklandı

Cardano (ADA) geliştiricisi IOG, tanınan grup World Mobile ile bir paydaşlık kurdu. Bu iştiraki duyuran ve ne yapacağından bahseden World Mobile, blog gönderisinde ayrıntıları aktardı.

World Mobile’ın blog gönderisinde, Cosmos’un Yazılım Geliştirici Kiti (SDK) kullanılarak oluşturulan bir tahlili Cardano anne ağına bağlayacakları ve Cardano ile Cosmos ağları ortasında Bir arada çalışabilirlik oluşturacakları yer aldı.

Bu Bir arada çalışabilirlik, Cosmos‘un bir Yan ağı olan Tendermint’in Cardano ekosistemine entegrasyonu ile gerçekleştirilecek. Ayrıyeten grup, World Mobile yan ağının Cardano’yu yerleşim katmanı olarak kullanacağını ve telekomünikasyon sanayisi standartlarına uymasını sağlayacağını belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir