parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Altcoin’ler için Tehlike Kapıda!

Altcoin’ler için Tehlike Kapıda!

admin admin -
15 0

Bitcoin’in (BTC) düşüşüyle Birlikte kritik bir dayanak düzeyinden reaksiyon Meydan Ethereum (ETH), altcoin’ler için tehlike ögesi olmaya devam ediyor.

MtGox ve ABD’nin BTC satışı yaptığı haberleri, BTC’de yüzde 10’a yakın bir düşüşe yol açmıştı. Bu durumdan Aka oranda etkilenen ETH, uzun vakittir test etmediği 1.800 dolar düzeyine Geri geldi. 1.800 dolardan Müşteri bularak üst taraflı hareketini geçen ETH, altcoin’ler için hala riski bir ortam oluşturuyor. Günlük ve haftalık açılış fiyatına yakın seyreden ETH, altcoin’leri yine taşıyabilmesi için kritik direnç düzeylerini aşması gerekiyor.

Ethereum (ETH) Grafik Analizi

Geçmiş devirlerde 1.800 – 1.770 dolar bandından Müşteri bulan ETH, BTC’nin Geri çekilmesiyle Birlikte yine bu seviyeyi test etti. BTC’yi amaç alarak Aka bir dehşet yaratan MtGox ve ABD’nin satış haberi, ETH için de tehlike çanlarını çalmıştı. Haberin gerçek olmadığı belirtildikten sonra ayağa kalkan ETH, 1.960 dolara kadar ulaşmayı başardı. Bu düzeyden satış baskısı gören altcoin’lerin başkanı, günlük ve haftalık açılış fiyatına Geri döndü.

Altcoin’lerde Aka yükselişlerin gözlenmesi ismine Değerli bir kriter olan ETH’nin sırasıyla, 1.942 – 2.022 – 2.056 ve 2.142 dolar seviyelerini aşması takip edilebilir. Kripto piyasasıyla ilgili Fud haberlerin devam etmesi durumunda ise sırasıyla 1.860 – 1.825 ve 1.775 dolar düzeylerine Geri çekilmeler olası olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir