Changpeng Zhao, 28 Milyar Dolarlık Serveti İnkar Etti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 27, 2023 Yorum Yok

Changpeng Zhao 27 Nisan’da Twitter’dan yaptığı paylaşımda, Bloomberg’in nihayet finans zenginleri listesindeki servetiyle ilgili birtakım bilgilerin yanlış olduğunu söyledi.

Bloomberg’in zenginler listesine nazaran, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun dünya çapında birinci üç finans milyarderi ortasında yer alması gerekiyor. Fakat Zhao, kimi anne akım medya tarafından bildirilenden Fazla daha az servete sahip olduğunu argüman ediyor.

Zhao: Sayıların Hepsi Yalan

Binance CEO’su Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, servetiyle ilgili birtakım bilgilerin yanlış olduğunu belirtti.

Zhao, yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi: “Rakamların hepsi yanlış, benim o kadar servetim yok. Bunu neden yaptıklarını bilmiyorum.” Yaptığı paylaşıma 4 ile başlayan Zhao, servetinin Dan Gilbert’in 10.4 milyar doları ile Uday Kotak’ın 13 milyar doları ortasında bir yerde olması gerektiğini ima etti.

Binance CEO’su ayrıyeten, iflas eden FTX borsasını hiçbir Vakit rakip olarak görmediğini söyledi.

Changpeng Zhao, Bloomberg ve Forbes üzere Aka anne akım kaynaklardan gelen bilgileri tekraren reddetti ve raporlarını çoklukla FUD olarak nitelendirdi. Şubat ayı sonlarında Binance CEO’su, Forbes’un Binance’in 2022’de 1,8 milyar dolarlık bir süreci içeren gizli bir atak ile ilerlediğini argüman eden makalesine Cevap verdi. CZ, Forbes’un bir borsanın nasıl çalıştığını bilmediğini savundu.

Daha Evvel CEO, Binance’in ABD’li Amel ortaklarıyla bağlarını kesmeyi düşündüğünü sav eden bir Bloomberg raporunu da yalanlamıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir