parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Adidas, Dijital Giyim Koleksiyonu Çıkarttı

Adidas, Dijital Giyim Koleksiyonu Çıkarttı

admin admin -
18 0

Adidas, Pharrell Williams ile ortaklaşa dijital giysi koleksiyonu piyasaya sürdü.

Büyük giysi firmaları Web3’teki atılımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. nihayet gelişmelerden biri olarak Adidas, Pharrel Williams ile ortak koleksiyonunu duyurdu.

Adidas ve Pharell Williams Web3 için Paydaşlık Yaptı

Sektörün yaygınlaşmasıyla birlikte beğenilen eserler haline gelen NFT’lere Aka şirketler İlgi duyuyor. Bununla Bir arada birçok giysi markası da NFT ve Web3 için yeni teşebbüsler gerçekleştiriyor. nihayet olarak Adidas, Pharrell Williams ile Amel birliğini duyurarak giyilebilir NFT’lerini piyasaya sürdü. Adidas bu atılımla NFT dünyasındaki yerini daha da sağlamlaştırmayı hedefliyor.

Müzisyen Pharell Williams ve Adidas, Doodles NFT sahiplerine dijital giysiler sunacağını açıkladı. Şirket açıklamayı kendi sitesinden duyurdu ve ayrıntıları verdi. Bu koleksiyon ile Doodles’ın Ethereum profil resmi kaynaklarından büsbütün özelleştirilebilir avatarlara hakikat bir genişleme planı benimsendi. Müzisyen Pharell Williams ve Adidas’ın iştirakinde NFT sahipleri için The Stoodio uygulamasındaki Doodles 2 Ira Oluşturucusu’nun piyasaya sürülmesiyle Birlikte NFT sahiplerine yeni içerikler sunulmuş olacak.

Adidas koleksiyonunda Doodles’ın Ira giydirme araçları ile NFT sahiplerine hizmet sunacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir