parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Binance Labs, Yatırımlarına Devam Ediyor

Binance Labs, Yatırımlarına Devam Ediyor

admin admin -
17 0

Binance, düzenleyicilerle olan süreçlerine devam ederken Binance Labs büyümeye devam ediyor.

Dünyanın en Aka borsası Binance’in düzenleyicilerle yaşadığı dertli süreçler devam ederken yatırım kolu yatırımlarına devam ediyor.

Binance Labs, Düzenleyici Ortamdan Etkilenmiyor

Binance Labs, kripto dalının en etkin yatırımcılarından biri olmaya devam ediyor. Varlıkları geçen Yıl 7.5 milyar dolardan 9 milyar dolara yükseldi. Binance‘in baş işletme sorumlusu Yibo Ling, teşebbüs ve kuluçka ünitesinin kapsamının global olduğunu ve Amerika Birleşik Devletleri ve diğer yerlerdeki düzenleyici baskılardan etkilenmediğini söyledi.

Dünyanın en Aka kripto borsası Binance ve CEO’su Changpeng Zhao, Emtia Vadeli Süreçler Komitesi tarafından Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kayıt dışı ticaret faaliyetleri nedeniyle dava edilmişti. Buna rağmen şirketin yatırım kolu işlerine devam ediyor.

Binance’in baş işletme yetkilisi Yibo Ling, bir röportajda ABD’nin Binance Labs teşebbüs kolunu etkileyen düzenleyici baskısı hakkında şu sözleri kullanıd:

“Binance Labs’i sahiden düşünebildiğim hiçbir halde etkilemiyor. Bizi farklı biçimde etkilemiyor. Rastgele bir yerde uygun projeler varsa, sohbet etmek isteriz.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir