Abu Dabi’den Kripto Bankası Sygnum’a Prensipte Onay

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

Sygnum, Abu Dabi Küresel Market’ten (ADGM) kripto ünitelerine yönelik hizmet başlatmak için prensipte onay aldı.

Dijital varlık ticaret platformu Hayvn‘ın yanı Dizi kripto Nakit borsalarından Kraken de iç olmak üzere, kripto Nakit üniteleriyle ilgilenen birkaç Aka şirkete ADGM’de merkez kurmak için lisans verildi. Bir üs haline gelmek isteyen Abu Dabi, artık de Sygnum ile prensipte mutabakata vardı.

Kripto Bankası Sygnum, Abu Dabi’den Prensipte onay Aldı

Abu Dabi Küresel Market‘in Finansal Hizmetler Düzenleme Kurumu (FSRA) BAE başkentindeki faaliyetlerini genişletmek ve bölgedeki kripto Nakit ünitelerine yönelik artan talebi karşılamak için İsviçre merkezli dijital varlık bankası Sygnum’a prensipte onay verdi.

Bugün yapılan açıklamada; Sygnum‘un yeni Orta şark merkezinin, İsviçre’nin finansal piyasa denetleme kurumu (Finma) tarafından düzenlenen hizmetler sunacağı belirtildi. Bu hizmetler ortasında, dijital varlık bankacılığı, varlık idaresi, tokenizasyon ve B2B bankacılık hizmetlerinden oluşan kriptoya mahsus bir paket yer alıyor.

Şirketin amacında, BAE’ye taşınan blockchain firmalarından var Lokal kripto Nakit vakıflarına ve projelerine, klâsik kurumsal yatırımcılara ve varlıklı ferdî yatırımcılara uzanan Çeşitli müşteriler bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir