ABD’de Bitcoin Bağışı Kabul Eden İlk Başkan Adayı!

Bitcoin May 20, 2023 Yorum Yok

Yaklaşan ABD seçimlerine adaylığını koyan Robert Francis Kennedy Jr, Bitcoin bağışı kabul eden birinci başkan adayı oldu.

Kripto sanayisinin neredeyse en Fazla etkilendiği ülke ABD oluyor. Enflasyon dataları, nema kararları, yaptırımlar, faaliyetler ve seçimler kripto alanını da tesiri altına alıyor.

ABD, yaklaşan seçimlere hazırlanırken bunun kripto tarafında da tesirleri görülüyor. nihayet olarak, seçimlere hazırlanan reis adayı Robert Francis Kennedy Jr, Bitcoin bağışları kabul edeceğini ve bunu yapan ilk reis adayı olduğunu belirtti.

ABD’de Seçim Yaklaşıyor, Bitcoin Yeniden Masada!

Robert Francis Kennedy Jr, katıldığı bir aktiflikte Bitcoin bağışı kabul edeceğini açıkladı. Önümüzdeki Yıl gerçekleşecek ABD seçimlerine hazırlanan Kennedy Jr, seçim kampanyasına Bitcoin’i de ekliyor.

Bitcoin 2023 konferansında konuşan isim, lider kripto Nakit ünitesini demokrasinin ve özgürlüğün sembolü olarak yansıttı. Kennedy Jr, şunları söyledi;

Bugün, dünyaya Bitcoin’in gücünü, dayanıklılığını ve esnekliğini gösteriyoruz. Bu odadaki Derhal derhal herkes, Bitcoin ile demokrasi ve özgürlük ortasındaki ilişkinin farkındadır. Özgürlük ve demokrasiye duyduğumuz derin muhtaçlığın derin temsili ve bu yeniliğin bu faziletleri garanti etmesi gerektiği vaadinden Dolayı tutkulular.

Joe Biden‘ın karşısına rakip olarak çıkacak olan aday, kripto Nakit üniteleri hakkındaki maksimalist niyetlerini sık sık yansıtıyor. reis adayı, ABD tarihinde Bitcoin bağışı kabul eden birinci reis adayı olacağını açıkladı. Bu açıklamalar, ABD’deki kripto baskısının ve düzenleyici sertliğinin ortasında kripto topluluğunu hareketlendirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir