Ripple Avukatı Deaton, Portföyünü Açıkladı

Bitcoin May 20, 2023 Yorum Yok

Ripple avukatı John Deaton, Bitcoin yatırımlarının XRP yatırımlarından daha Çok olduğunu açıkladı.

Ripple ve SEC süreçlerinde faal rol üstlenen avukat Deaton, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda portföyünü açıkladı. Ripple avukatı olarak bilinen Deaton, XRP yatırımından daha Çok BTC yatırımı yapmış durumda. Ayrıyeten Deaton, daha Çok BTC tuttuğunun görmezden gelinmesini ve Ripple yatırımcılarının kendisini affetmesini talep etti.

Avukat John Deaton, Ripple Topluluğunu Övdü

Ripple avukatı John Deaton, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, XRP yatırımlarından daha Çok BTC yatırımı olduğunu duyurdu. Deaton, yaptığı İzah nedeniyle Ripple topluluğunun kendisini affetmesini istedi. Birçok kripto yatırımcısı, Deaton’ın daha Çok BTC tutmasına kinayeli tenkitlerde bulundu.

Ayrıca Deaton, XRP topluluğunun bütün kripto toplulukları ortasında daha parlak ve daha bilgili olduğunu söyledi. Avukat, kripto sanayisinin en tutkulu kripto topluluğunun Ripple’a ilişkin olduğunu belirtti.

Deaton‘ın iki söylemi, kripto topluluğu tarafından ortamı yumuşatma olarak algılandı. Deaton’ın, Ripple lehine paylaşımlarda bulunmasına Karşın daha Çok BTC tutuyor olması dikkat çekti.

Diğer taraftan Deaton, Ripple’ın özet karar dökümanlarının incelenmesi için 250 bin dolara yakın bir fiyat ödeyebileceğini tez etti. Ripple, SEC davasında birçok avantaj elde etmişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir