314 Milyon USDC, Boş Bir Adrese Gönderildi1

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 14, 2023 Yorum Yok

Web3 analitik platformu olan Watchers, yayınladığı raporlar doğrultusunda boş bir adrese 314 milyon USD Coin (USDC) gönderildiğini bildirdi. nihayet vakitlere Aka damga vuran stablecoin meselelerinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bilhassa de USDC‘nin sabit dolar paritesinden sapıp, değer kaybetmesi kripto yatırımcısında paniğe yol açmıştı. Tanınan Web3 analitik platformu Watchers‘a nazaran, Circle tarafından 13 Mart tarihinde 0x00 başlıklı boş Ethereum adresine totalde 314.167 milyon USDC gönderildi. Boş bir adrese transfer gerçekleştirmek ise genelde token’ın dolanımdan kaldırıldığının belirtisi olmuştur.

Stablecoin’lere Yönelik Gelişmeler Devam Ediyor

Stablecoin’lerde yaşanan kriz ile birlikte, birçok şirket çalışamalarını hızlandırmış durumda. USDC ihraççısı olarak bilinen Circle, Cross River Bank ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Geçtiğimiz haftasonu için pazartesi gününe odaklanılmasını bildiren Circle, bu bahis üzerine faaliyetlerini daha da hızlandırmıştı.

Yaşanan durumlardan sonra Özellikle de bugünü hedef alarak konuşmalarını yapan Circle, şuan için dediklerinin ardında durduğu gözüküyor. Birçok stablecoin‘in dolar partesinden sapmasıyla, kripto piyasasına adeta kara bulutlar çökmüştü. Yeni duruma bakıldığında ise, ayağa kalkma aşamasında olan stablecoin’ler kripto yatırımcısının odağında seyrediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir