2023’te Göz Atmaya Değer Ücretsiz NFT Oyunları

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Nis 28, 2023 Yorum Yok

NFT oyunları blokzincir teknolojisi ve non-fungible token’lar (NFT’ler) kullanarak oyunlara eşsiz dijital varlıklar ekleyen ve oyunculara bu varlıkları satın alma, satma yahut ticaret etme fırsatı sunan oyunlardır. Bu oyunlar, oyuncuların sanal dünyalarda eşsiz dijital varlıklar toplamasına, alım satım yapmasına ve sahip olmasına İmkan tanır.

NFT’ler, blokzincir teknolojisi kullanılarak oluşturulan eşsiz dijital varlıklardır. Bu varlıkların eşsiz olması, her biri için farklı bir değer ve sahiplik durumu oluşturur. NFT’ler, oyun içindeki eşyalar, karakterler, dijital yerler yahut eşsiz özelliklere sahip öbür dijital varlıklar üzere birçok farklı formda kullanılabilir.

Ücretsiz NFT Oyunları

NFT oyunları da blokzincir teknolojisi ve NFT’lerin yükselişi ile Birlikte tanınan hale gelmiştir. Bu oyunlar, oyunculara eşsiz ve özelleştirilebilir tecrübeler sunar ve oyuncuların dijital varlıklarını gerçek Nakit karşılığında satmalarına İmkan tanıdığı için birçok insan tarafından İlgi görmektedir.

Biz de 2023 yılında göz atmaya değer fiyatsız NFT oyunlarını sizler için derledik…

1. The Beacon

Beacon.gg, Arbitrum üzerine inşa edilmiş bir aksiyon rol yapma oyunudur (aRPG) . var Erken Erişim durumunda Beacon, oynaması fiyatsız bir NFT oyunları ortasına iç olabilir.

Oyun neredeyse kusursuz dizayn edilmiş olmasına Karşın inanılmaz derecede sonludur. Bu yüzden var durumda oyun içerisinde 3 kısmı ziyaret edebilirsiniz:

  • Boş olan fakat çarşıdan döşeyebileceğiniz eviniz
  • Meyhane
  • Askerler tarafından korunan bir mağara

Not: Oyun ümit verici görünse de tokenomiklerin devam edip etmeyeceği konusunda şimdi bir netlik yoktur.

2. Delysium

Oyun, Immutable X üzerine inşa edilmiştir. Erken erişim modunda oynamak için bir Delysium Multiverse Lisansı NFT’ye sahip olmanız gerekir. Bunlardan Çehre tanesi parasız darphane olarak verilmiştir fakat Yeniden de ikincil bir pazardan bir Tane alabilirsiniz. Parlak AAA fragmanlarının yanı Dizi oyun, Aka ölçüde Cyberpunk 2077’den esinlenmiş görünüyor. Tamamı fiyatsız olmasa da Gerekli kuralları karşılayarak oyunun bir kısmına erişim sağlayabilirsiniz.

3. Oat of Peak

Oath of Peak, Bybit’in oyun platformu Yeeha Games tarafından yayınlanan oryantal bir MMORPG’dir. Kısa bir müddet Evvel Polygon’da piyasaya sürülen oyun, eksiksiz bir tecrübe sunuyor, böylelikle oyunun tamamını oynayabilirsiniz. Sırf Temel oynayışı geliştirmek için 20 milyon dolardan Çok yatırım yapıldı, ki bu oynaması fiyatsız olduğu düşünülürse etkileyici olarak nitelendirilebilir.

Oyuna, Omnispirit Realm’e çıkmaya Amade bir Spirit Bender olarak giriyorsunuz. Bu Ruh Canavarları, yakalanmayı bekleyen bu uçsuz bucaksız 3 boyutlu topraklarda dolaşıyor. Oyun ayrıyeten öbür oyuncularla etkileşimi teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Tüm oyun içi öğelerin kabaca yüzde 90’ı oyunu oynayan oyuncular tarafından oluşturulur. Bu yüzden öğeler canavar damlalarından, mobilya imalinden, ruh canavarlarını ele geçirmekten, baskınlardan mükafatlar almaktan, PVP’den vb. gelir. Primordial Spirit Beasts (PSB’ler) üzere, oyunculara bu varlıklarla etkileşime girmek için daha Çok özgürlük sağlayan (ve potansiyel olarak onları ikincil piyasada satma yahut takas etme) üzere sadece Ufak bir Öge zincir üstü varlıklara dönüştürüldü.

4. Castaways

Oyun şu anda geliştirme etabında olmasına Karşın şu anki haliyle de oynamak hayli İlgi cazip. F2P sanal alanına okyanus, bir ada ve öbür kimi kazazedelerle çevrili Ufak bir sal üzerinde giriyorsunuz. Suda balıkların yanı Dizi Değnek ve ip kesimleri üzere yüzen modüller belirmeye başlar. Yanlarında sürüklenerek bu eşyaları fiyatsız olarak toplayabilirsiniz. Bir müddet sonra mızraklar ve oltalar üzere daha gelişmiş öğeler yapmaya başlayabilirsiniz. Bir oltanız olduğunda, balık tutmaya başlayabilirsiniz.

Oyun karakteri NFT’leri, NFT’ler olarak sallar, adalar ve hatta hazine sandığı NFT’leri satın alabilirsiniz. Bu öğelerin tümü, Alpha’nın başlarında en etkin oyunculara dağıtıldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir