Zirvenin Sahibi Popüler Coin’ler!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 10, 2023 Yorum Yok

Günün en Fazla değer kazanan coin’leri ortasında Pepe (PEPE), Bitcoin SV (BSV), Terra Classic (LUNC) ve Sui (SUI) yer alıyor.

CoinMarketCap’ten alınan datalar doğrultusunda günün en Fazla artış gösteren coin’leri şaşırttı. Listenin doruğunda uzun mühlet sonra pek Fazla tanınan coin yer aldı. Birincilik Kava’da (KAVA) olsa da, gerisinden gelen LUNC, BSV, PEPE ve SUI daha Çok İlgi topladı. Bilhassa piyasayı kasıp kavuran PEPE’nin yüzde 6,07’lik bir yükseliş gösterip listenin dördüncü sırasına yerleşmesi, PEPE yatırımcılarını adeta canlandırdı. Ayrıyeten haftalardır düşüş istikametli devinim eden LUNC’un bu listede yer alması, Terra ekosistemine yine heyecan getirdi.

Pepe (PEPE) ve Terra Classic (LUNC) Şaşırttı

Uzun müddettir değer kaybeden LUNC’un bu listede kendisine yer bulması, pek Fazla kripto yatırımcısını şaşırttı. Neredeyse bütün altcoin’leri sollayarak yüzde 13,41’lik yükseliş gösteren LUNC, bu hareketiyle Bir arada haftalar sonra düşen trend yapısını bozmuş oldu. PEPE tarafında baktığımızda ise tanınan coin’de hareketlilik devam ediyor. Geçtiğimiz günlere nazaran nispeten havasını kaybeden PEPE, fiyat hareketleriyle gündemde kalıyor.

BTC’nin hacim ve değer kaybetmesine Karşın ayakta kalan bu coin’ler, Özellikle de toplumsal medyada konuşulmaya devam ediyor. çok Önemli bir kitlesi olan PEPE, onlarca coin’i geride bırakarak nihayet vakitlerin en Fazla konuşulan coin’lerinden biri olmayı başarmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir