Probit, Ethereum Hacim Yarışması Düzenliyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 10, 2023 Yorum Yok

Kripto borsası Probit, düzenlediği Ethereum hacim müsabakasında 5 bin USDT’lik Ödül dağıtıyor.

Probit, 15 Mayıs tarihine kadar sürecek Ethereum hacim müsabakasıyla sahnede. Bu aktiflikte, 5 bin USDT’lik bir Ödül havuzu oluşturuldu. Hacim müsabakasında başarılı olan ilk 20, bu Ödül havuzundan Pay alabilecekler.

Hacim yarışının birincisi yaklaşık 450 USDT’lik bir mükafatın sahibi olacak. Ayrıyeten yirminci sıradaki yarışmacıya da 175 USDT Ödül verilecek.

Probit, Ethereum Hacim Müsabakası için Mükafatlarını Belirledi

Probit, yaklaşık 5 gün daha devam edecek bir aktiflikte, 5 bin USDT kadar Ödül dağıtıyor. Bu aktiflik, Ethereum süreç hacmi müsabakası olarak ön plana çıkıyor. Aktifliğe katılmak isteyen yatırımcıların kimi koşulları yerine getirmesi gerekiyor.

Probit‘in hacim müsabakasına katılmak isteyen kullanıcıların, yaklaşık 100 PROB‘u platformda stake etmesi gerekiyor. Daha sonra kullanıcılar, stake ettiği PROB‘ları Karşılaşma bitene kadar korumak zorunda olacak. Hacim yarışının sıralamaları, USDT‘ye çevrilen Yekün süreç hacmi ile hesaplanacak. Ayrıyeten PROB’lar 180 gün boyunca kilitli kalacak ve öteki yarışlara katılmak için de kullanılabilecek.

15 Mayıs‘ta sonuçlanacak Ethereum süreç hacminde, ETH/USDT paritesi kullanılacak. Bu paritede süreç yapan kullanıcılar, Faaliyet sonunda girdikleri dereceye nazaran ödüllendirilecekler.

Etkinliğin birincisine 450 dolar, ikincisine 390 dolar ve üçüncüsüne 350 dolar Ödül verilecek. Faaliyet sonunda, Ödül havuzu birinci yirmi ortasında dağıtılmış olacak.

Etkinliğe katılmak isteyenler; buradan ilgili sayfaya gidebilirler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir