Yazılım Devi Salesforce, Polygon ile Anlaştı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 17, 2023 Yorum Yok

Yazılım şirketlerinin önde gelen isimlerinden Salesforce, NFT tabanlı programları için Polygon ile paydaşlık kurduğunu bildirdi.

Polygon Labs’in lideri Ryan Wyatt, perşembe günü toplumsal medya üzerinden yaptığı bir İzah ile, küresel manada Aka bir yere sahip yazılım firmalarından olan Salesforce ile anlaştığını duyurdu. Dünyanın en büyük, alıcı alakaları idaresi yazılım formlarından olan Salesforce, NFT tabanlı programlar geliştirme maksadıyla Polygon Labs ile iştirak kurduğunu yayınladı.

Salesforce, NFT Teknolojisine Kararlı Bir Formda Yürüyor

NFT tabanlı hizmetleri geliştirme emeliyle Polygon Labs ile anlaşan Salesforce, bu teknolojiye olan güvenini sürdürüyor. Salesforce’ın web sitesine nazaran, şirketlerin blockchain platformlarında NFT oluşturmalarını ve yönetimini sağlamak maksadıyla Web3.0 hizmetinlerini başlattığını belirtti. Ayrıyeten şirket, “yeni toplulukları keşfetmek, cüzdan bilgilerinin geliştirilmesi, ortak kullanım” telaffuzları ile NFT’lerin yararlarını vurguladı.

Giderek faaliyetlerini hızlandıran Salesforce, Aka şirket ile iştiraklerini daha da parlatıyor. Polygon, Starbucks, Square Enix ve Lotte Group üzere devasa şirketler ile güçlenmeye devam ediyor. En nihayet atmış olduğu “Polygon ortaklığı”, şirketin istikrarlı adımlarını sürdürdüğünü gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir