Wink Nedir? WIN Coin

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 21, 2022 Yorum Yok

Wink, daha Evvel TRONBet olarak bilinen blokzincir üzerine inşa eidlmiş bir oyun platformudur. WIN Coin, platformun Mahallî token’ıdır.

Wink Nedir? Nasıl Çalışır?

Proje, kullanıcıların apansız Çok blockchain ekosisteminde yer alarak Çeşitli oyunlar oynayabilmesini sağlayan bir platform olarak tanımlanmaktadır. Wink, Tron ağı üzerine inşa edilmiş birinci merkeziyetsiz platformdur. Emeli, akıllı mukavelelerin başarılı biçimde yönetilmesi için inançlı bilgi akışını sağlamaktır.

Wink, emniyetli fiyat bilgilerini DeFi platformlarına aktarmada tahliller geliştirmiştir. Platform, kullanıcılara harika bir oyun tecrübesi sunmaktadır. Ayrıyeten Wink, geliştiricilerin kullanıcı iştirakini ve benimsemeyi teşvik eden yeni DApp’leri kolaylıkla oluşturabilmeleri için de oluşturulmuştur. WINk ekosistemindeki ödemeler, büsbütün şeffaf, Geri alınmaz ve otomatiktir.

Wink projesi, TRON ekosisteminin de büyümesine katkı sağlamaktadır. Teknik açıklamalarına nazaran Çeşitli dallarda muteber bir data ekosistemi oluşturarak rastgele bir dataya kolaylıkla erişilebilir hale getirmektedir. Wink grubuna nazaran kullanıcılar platformun çekirdeğidir. Velhasıl kullanıcılar yalnızca oyuncu değil, tıpkı vakitte faal topluluk üyeleridir.

Platforma bağlanan her bir DApp, çıkarların bir kısmını RainDrop sistemi aracılığıyla kullanıcılarla paylaşmaktadır. Kullanıcılar tarafından alınan ölçü, kaç WIN’i stake etmeyi seçtikleri ile orantılı olarak çalışır. RainDrop, oyun oynayan kullanıcılara her gün ödeme yapar ve ödemeler TRX’te yer alır. Platformun idaresine katılmak için WIN Coin’ler de gereklidir. Topluluk üyeleri olarak görülen kullanıcılar, platformun kullanıcı Dilek ve gereksinimlerine nazaran büyümesini sağlamaktadır.

WIN Coin Nedir?

WIN Coin, Wink projesinin Mahallî token’ıdır. Ethereum değil, Tron ağı üzerinde çalışmaktadır. TRC-20 olarak kullanılan WIN Coin, birçok fonksiyonel özelliğe sahiptir. İnançlı bilgi sağlayan düğümler için ödüllendirme ve File ödemelerine dair kullanım durumları mevcuttur.

Genel kullanım alanlarına bakıldığında, node’ları teşvik etmek, File ödemeleri ve yönetişim bulunur.

Düğüm Teşvikleri (Node); sağlam datalar sağlar. WIN Coinler ile ödüllendirilmektedir. Ağ ödemesi; emniyetli dataları istemek için WIN Coin’ler ile Node’lara ödeme yapılır. Yönetişim; WIN Coin’ler, TRON ağı üzerinde çalışan TRC-20 token’lardır. WIN Coin, geliştiriciler ve Node’ların iştirakini teşvikte kullanılır.

WIN Coin Nasıl Ve Nereden Alınır?

WIN Coin, birçok Aka kripto Nakit borsalarında listelenmektedir. var birçok kripto Nakit borsası üzerinden süreç gören WIN Coin ile yatırımcılar alım satım süreçlerini basitçe gerçekleştirebilmektedir.

Piyasa bedeli ve süreç hacmi ile en Aka platformlarda listelenen WIN Coin için süreç yapılabilecek borsalardan kimilerine; Binance, Huobi Küresel, KuCoin, Poloniex Örnek verilebilir.

WIN Coin satın almak isteyen yatırımcılar öncelikle, tercih ettikleri emniyetli kripto Nakit borsasına Üye olmalıdır. Uygulamalara giriş yapılır ve fiyatsız kayıt süreçleri tamamlanır. Akabinde kimlik doğrulama ve aktivasyon süreçleri gerçekleştirilir. Alım satım sayfasından istenilen ölçüde bakiye yüklenir ve USDT, USDD, USDC üzere çiftler ile alım yapılır. Satın alınan WIN Coin, sağlam hesaplarda saklanabilir ya da süreçlerde kullanılabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir