Visa, Ethereum’a Aşina Web3 Yazılımcısı Arıyor!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Nis 25, 2023 Yorum Yok

Ödeme tahlilleri sunan Visa, Web3 için bir Amel ilanı açtı.

Visa‘nın Web3 alanındaki büyümesi devam ediyor. Ödeme hizmetleri şirketi Ethereum‘a aşina bir Web3 yazılımcısı bulmak ismine bir Amel ilanı yayımladı.

Visa, Web3’te Büyümeye Devam Ediyor

Visa, Ethereum’a aşina bir mühendis arayarak Web3 planlarında ilerlemeyi hedefliyor. Şirket, geçtiğimiz hafta yayımladığı bir Amel ilanında, “Web3 konusunda tutkulu”, tecrübeli yazılım mühendisleri aradığını belirtti. Visa, bu alanda eserler geliştirme konusunda uzun vakittir çalışmalar yürütüyor ve müşterileri için yeni kıymetler yaratacak özellikler oluşturmayı hedefliyor.

Visa, geçtiğimiz Yıl Ethereum ağıyla otomatik ödemeler konusunda Amel birliği yapabileceğine dair ipuçları veren bir makale yayınlamıştı. Ayrıyeten, “güvenlik protokolleri” ve “özel anahtar saklama” hususlarına aşina olan bir yazılımcı arıyor.

Şubat ayında, Visa halka Aleni blok zincirlerinde çalışan fiat takviyeli dijital Nakit ünitelerinin ödeme ekosisteminde potansiyeli olduğunu açıkladı. Şirket ayrıyeten bir kripto cüzdanı ve bir Metaverse eseri için potansiyel planlar olduğunu işaret etti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir