Virtune, Vinter ile İş Birliği Yapıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 02, 2023 Yorum Yok

Virtune, Vinter ile Amel birliği yaparak ortaklaşa kripto eseri sunacak.

Kayıtlı bir finans kuruluşu olan Virtune, Salı günü Nasdaq Stockholm’de kripto endeks sağlayıcısı Vinter ile Amel birliği içinde Fazla varlıklı bir kripto borsa yatırım eseri (ETP) başlattığını duyurdu.

İki Firmadan Yeni Çoklu Kripto Ürünü

İki şirketin ortaklaşa çıkardığı kripto eserindeki oranlar da açıklandı. Çoklu kripto eserindeki tartılar ise şöyle olacak. ETP, piyasa kıymetine nazaran birinci on kripto Nakit ünitesini içeren Virtune Vinter Crypto Top 10 Index’i (VTOP10) takip ediyor. Mayıs 2023 itibariyle, metodolojiye nazaran Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) her biri azamî yüzde 40 yükle endekse iç edilirken, bunları sırasıyla yüzde 5, yüzde 5 ve yüzde 3 tartılarla Polkadot (DOT), Litecoin (LTC) ve Chainlink (LINK) takip ediyor.

Virtune ve Vinter’in önderleri, eseri yatırımcıların kendilerini kriptoya maruz bırakmaları için düzenlenmiş, verimli ve inançlı bir araç olarak tanıtıyor. Virtune’un kurucu ortağı ve CEO’su Christopher Kock, endeks tekliflerini genişletmek için Ocak ayında 3,4 milyon dolar fon toplayan Vinter ile Amel birliği yapmaktan heyecan duyduğunu söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir