Uniswap Wallet, En İyi 75 Finans Uygulamasına Girdi

Altcoinler May 04, 2023 Yorum Yok

DeFi kripto borsası Uniswap piyasaya yeni sürdüğü Uniswap Cüzdanı ile Amerika Birleşik Devletleri’ndeki En Uygun 75 finans uygulaması ortasındaki girmeyi başardı.

Pepe’nin (PEPE) devasa fiyatlara ulaşmasıyla Bir arada tekrardan popülarite yakalayan Uniswap, ABD’deki en yeterli 75 finans uygulamasına girerek gündemde kalmaya devam ediyor. Uniswap, Apple’ın App Store sıralamasına nazaran, 74.sıraya yükselmeyi başardı. Uniswap’in “DeFi Degens Kralı” olarak tanınan yüzü Hayden Adams, bahisle ilgili görüşlerini belirterek “Uniswap, App Store sıralamasında tırmanışına devam ediyor. Ayrıyeten Çarşamba günü DeFi cüzdanına 20.000 yeni iştirakçi iç oldu” dedi.

Uniswap’ten alaka Cazip İstatiklikler

PEPE’nin yakaladığı furyayla Bir arada ve Wallet hizmetindeki başarılarıyla öne çıkan Uniswap’ten şaşırtan datalar gelmeye devam ediyor. Uniswap’in Mahallî kripto Nakit ünitesi olan UNI, nihayet 24 saatte yüzde1,49’luk bir fiyat artışı sergileyerek 5,34 dolardan süreç gördü. Aynı vakitte UNI’nin süreç hacmi yüzde 7,73 artarak 39,5 milyon doların üzerine çıkmayı başardı.

DefiLlama’nın onchain bilgileri doğrultusunda, Uniswap’in Yekün kilitli kıymeti (TVL), haberin yazımı itibariyle 4,15 milyar doların üzerinde seyrediyor.DeFi platformunun sürümleri tarafından tutulan TVL’ler ise şu formdadır: 8,17 milyon dolar (v1), 1,21 milyar dolar (v2) ve 2,93 milyar dolar (v3).

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir