Türkiye’deki En Ucuz Sıfır Arabalar Kaç Bitcoin?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Eki 31, 2022 Yorum Yok

Türkiye’de en ucuz sıfır arabalardan birini almBeyaz isteseydiniz kaç Bitcoin (BTC) harcamanız gerekecekti?

Kripto paralara olLahza itimat yavaş yavaş artış gösteriyor, Lakin bu yılın ortalarında yaşanLahza piyasalardaki düşüş nedeniyle yatırımcılar biraz da olsa kripto paralardLahza uzaklaşmış durumda. Türkiye’deki var ekonomik durum nedeniyle kripto benimsenmesinin yüksek olduğu görülüyor. öbür yanda ise yatırım arKeder olarBeyaz görülmeye başlanLahza arabalar de yer alıyor. Sizler için bugŞöhret Türkiye’de bugŞöhret en ucuz sıfır arabaları satın almanın maliyetini BTC olarBeyaz derledik.

Türkiye’deki En Ucuz Sıfır Arabalar Kaç Bitcoin Ediyor?

Hyundai i10

Türkiye’de üretilen ve Hyundai markasının en Ufak arabası olLahza i10, 331 bin 500 TL‘den başlayLahza fiyBeygir etiketine sahip. Bu da yaklaşık olarBeyaz 0,86 BTC‘ye denk geliyor.

Dacia Sandero

Fransız otomobVilayet üreticisi Dacia’nın kuvvetli oyuncularındLahza Sandero‘nun en alt paketi 374 bin 900 TL‘ye satılıyor. YBirden 0,98 BTC ile bir Dacia Sandero sahibi olmBeyaz mümkün.

FiBeygir Egea

Markanın en Fazla satLahza otomobVilayet modeli, 389 bin TL‘den başlayLahza fiyatlMesafe satılıyor. FiBeygir Egea sahibi olmBeyaz isteyenlerin 1,01 BTC ödemesi gerekiyor.

Kia Picanto

Akrabası Hyundai i10 üzere hem en ucuz hem küçüklerden olLahza Picanto‘nun fiyatı 443 bin TL‘den başlıyor. Şu Lahza anahtar teslim bir sıfır Picanto almanın maliyeti 1,15 BTC‘ye denk.

Citroen C3

Türkiye’de en Fazla satLahza arabalar ortasında yer alLahza C3’Şöhret fiyBeygir etiketi 461 bin TL‘den başlıyor. Şayet bir C3 satın almBeyaz isterseniz 1,19 BTC ödemeniz gerekecek.

OtomobVilayet fiyatları haberin yazıldığı Lahza itibariyle resmi sitelerden, Bitcoin (BTC) fiyatı ise CoinGecko datalarına nazaran 20 bin 518 dolar olarBeyaz ele alınmıştır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir