parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. TruthGPT Coin Düzenleyicilerin Odağında

TruthGPT Coin Düzenleyicilerin Odağında

admin admin -
13 0

TruthGPT Coin ve Elon Musk AI Token olarak isimlendirilen kripto Nakit üniteleri düzenleyicileri rahatsız ediyor.

Teksas yetkilileri dolandırıcılık için çıkartılan token’lar hakkında uyarılılarda bulunuyor. Bununla Bir arada Lokal düzenleyiciler halkı bilgilendirerek olayı engellemeye çalışıyorlar.

Dolandırıcıların Yeni Gayesi Elon Musk’ın TruthGPT’si

TruthGPT Coin ve Elon Musk AI Token olarak isimlendirilen kripto Nakit destekçisi, Yapay zeka etrafında büyüyen telaffuzdan yararlanmak isteyen dolandırıcılığı bastırmak isteyen Teksas da iç olmak üzere birçok eyalet düzenleyicisinden durdurma ve vazgeçme buyrukları alıyor. 

Teksas yetkilileri yaptıkları açıklamada, kripto Nakit ünitelerinin San Francisco’da ikamet eden Horatiu Charlie Caragaceanu ve The Shark of Wall Street de iç olmak üzere ilgili şirketler tarafından işlendiği argüman edilen “sahte taşınır değerler planının parçası” olduğunu söyledi.

İhraççının, token’lara yatırım yapmanın çıkarlı yollarını ortaya çıkarmak için Elon Musk tarafından geliştirilmiş bir Yapay zeka ve makine tahsili varsayım algoritmasına sahip olduğunu sav ediyor. Ayrıyeten şirketlerini halka açmayı planladıklarını da kelamlarına ekliyorlar.

Texas Eyalet taşınır Değerler Heyeti icra kısmı yöneticisi Joe Rotunda, bir röportajda, token’ların, şüphelenmeyen yatırımcılardan Nakit kazanmak için tanınan moda sözcüklerden ve kişiliklerden yararlanmaya çalışan yanlış yapanların en nihayet tekrarı olduğunu söyledi. ek olarak Rotunda, bu teşebbüsün popülerlikten yararlanarak insanları kandırmaya çalıştığını ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir