Bitgert (BRISE) Coin Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT May 03, 2023 Yorum Yok

Bitgert ölçeklenebilir tahliller sunmayı amaçlayan bir kripto Nakit platformudur. Lokal kripto Nakit ünitesi BRISE olan platform, nihayet birkaç yılda başlatılan sayısız blokzincir projesi ortasında, sıfır fiyat ve harika ölçeklenebilirlik argümanlarının yanı Dizi projeyi çevreleyen birtakım tartışmalar nedeniyle de dikkat çekmiştir.

Bitgert Chain Nedir?

Bitgert (BRISE), NFT, metaverse, Web3 ve merkezi olmayan finans (DeFi) üzere Çeşitli cinsten projeler için Müsait maliyetli ve yüksek seviyede ölçeklenebilir bir ortam sağlamayı amaçlayan bir kripto platformudur. Bitgert, birinci olarak Temmuz 2021’de BNB Chain’de bir uygulama olarak piyasaya sürüldü. Başlangıçta proje, BRISE kısaltmasını taşıyan Mahallî tokeniyle Bitrise olarak isimlendiriliyordu. Aralık 2021’de Bitrise, Bitgert olarak tekrar markalandı. Yine markalama, token’ı yahut senedi etkilemedi ve platformun operasyonları BNB Chain’de kaldı.

Şubat 2022’de platform, bir yetki delili (PoA) doğrulama düzeneği kullanan kendi blokzincir ağını başlattı. Yeni File ekseriyetle Bitgert Zinciri yahut Brise Zinciri olarak anılır. Bitgert Chain, kendisini sıfır gaz fiyatı ve saniyede 100 bin süreç (TPS) işlemek için teknik kapasiteye sahip bir platform olarak tanıtıyor. Bu, Bitgert’i blokzincirleri ortasında Hız sıralamasında en üst sıralara yerleştirir. Aslında, şu anda çalışır durumda olan zincirler ortasında sadece Aptos, daha süratli bir azamî TPS’ye sahiptir.

Bitgert kendisini “sıfır gaz ücreti” zinciri olarak tanıtsa da, gerçekte, blokzincirinin kullanımında Ufak de olsa birtakım süreç fiyatları Laf hususudur. Bitgert Chain’deki tipik gaz fiyatları, bir kuruşun Ufak kesirleridir.

Bitgert, akıllı mukaveleleri dayanaklar ve dünyanın en Aka akıllı mukavele platformu olan Ethereum blokzinciri ile yüksek seviyede Bir arada çalışabilirlik sağlayan Ethereum sanal makinesi (EVM) uyumlu bir zincirdir.

BRISE Nedir?

BRISE, Bitgert Chain’in Mahallî kripto Nakit ünitesidir. Başlangıçta BRISE, o vakitler Bitrise olarak bilinen platformi bu zincire dayalı bir uygulamayken, BNB Chain’de bir token olarak piyasaya sürüldü. Proje, token için BNB Chain’de bir adres bulundurmaya devam ediyor.

Platform piyasaya sürüldüğünde, zincirin Lokal kripto parası olarak BRISE yayınlandı. Bitgert, BNB BRISE tokenlerini satın aldığı ve yaktığı bir Geri satın alma düzeneği başlattı. BNB Chain her token satışı için yüzde 12 fiyat alır. Geri satın alma programı, muhtemelen proje grubunun BNB tabanlı BRISE tedarikinin tamamını platformda doğal olarak yayınlanan BRISE ile değiştirme niyetinden kaynaklanıyor.

BRISE’ın anne kullanımları, Bitgert’in Ufak gaz fiyatlarının staking ve ödenmesini içerir. Platforma bağlı merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) içinde de kullanılabilir. Örneğin, Bitgert’in kendi merkezi olmayan borsası, takas için var kriptolardan biri olarak BRISE kullanıyor.

BRISE stake etmek, BNB Chain ve Bitgert Chain aracılığıyla mümkündür. Her iki durumda da, BRISE’inizi staking yaparak BUSD mükafatları kazanabilirsiniz. Staking, 30, 60, 90 ve 180 günlük sabit periyotlar için kullanılabilir. Hisseniz ne kadar uzun olursa, kazandığınız yıllık yüzde randıman oranı o kadar yüksek olur.

Bitgert Temel Özellikler

Bitgert projesi, tam teşekküllü bir blockchain olarak lansmanından bu yana operasyonlarını genişletmek için hudutlu sayıda özellik, hizmet ve uygulama ekledi.

Platformun Değerli teklifleri ortasında, istikbal vadeden kripto teşebbüslerinin akıllı kontrata dayalı token satışları yoluyla BRISE’daki yatırımcı sermayesini artırmasına Yardımcı olmak için tasarlanmış bir proje olan Bitgert Startup Studio yer alıyor.

Platform üzerindeki DEX, şu anda desteklenen on kripto Nakit (BRISE, BNB ve BNB Chain’e dayalı öbür sekiz token) ile token takasları için de kullanılabilir.

Bitgert Chain, hala ilkel bir ekosisteme sahip Ufak bir blok zinciridir. Bitgert ekosistemini öteki daha Aka blockchain ortamlarıyla bağlamak için proje grubu kendi köprü uygulamalarını geliştirme sürecindedir. Bu ortada, platform kullanıcılarının BRISE’ı destekleyen şu köprüleri kullanmaları tavsiye edilir: Multichain Bridge, IcecreamSwap Bridge ve Sphynx Bridge.

BRISE Kurucusu Kimdir?

BNB’de projenin doğumundan bir yılı aşkın bir mühlet sonra ve Bitgert Chain’in lansmanından dokuz ay sonra, BRISE kurucularının gerçek kimlikleri hâlâ bilinmemektedir. Birtakım çevrimiçi kaynaklarda, projenin ardındaki takımın kimliklerini taklit etmek için Yapay Zeka (AI) yazılımı kullandığına dair spekülasyonlar mevcuttur.

Bitgert’in web sitesinde daha Evvel LinkedIn’de çapraz müracaat yapılamayan isimlerin yer aldığı bir “Ekibimiz” sayfası yer alıyordu. Sayfa artık web sitesinden kaldırılmıştır. Tartışmaların ortasında Bitgert’in ardındaki kişi(ler) inatla kimliklerini açıklamayı reddettiler, bu nokta projenin prestijini ve marka imajını en Fazla zedeleyen mevzulardan biri olmasına karşın. Kurucu(lar) hala projenin çevrimiçi irtibatlarında ve Türlü yayınlarında tertipli olarak yer almakta ve “Bitgert kurucusu” olarak anılmaktadır.

BRISE Nasıl Satın Alınır?

BRISE coin satın almak için öncelikle bu kripto Nakit ünitesinin yer aldığı borsaları bilmek gerekir. Akabinde bu borsalardan birinde hesap açmalı ve hesabınıza giriş yapmalısınız. Hesaba giriş yaptıktan sonra alım satım yapmak için cüzdana bakiye yüklemeniz gerekir. Kredi yahut banka kartı kullanarak bakiye yüklemesi yapabileceğiniz üzere, banka havalesi yoluyla da süreçleri gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye yüklemesinin akabinde istenilen ölçüde BRISE satın alabilir, sıcak yahut soğuk cüzdanda koruma edebilirsiniz.

Bitgert (BRISE) Hangi Borsalarda?

Bitgert satın alınabilecek kripto Nakit borsaları aşağıdaki üzeredir:

 • KuCoin
 • Bitfinex
 • PancakeSwap v2
 • Gate.io
 • Huobi
 • Poloniex
 • Bitget
 • MEXC
 • CoinEx
 • BitMart
 • LBank
 • DigiFinex
 • Tapbit
 • SuperEx

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir